Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalat az apas...

Mi a tapasztalat az apas szulesrol? Igaz hogy sok esetben megundorodik a parunk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez valtozo. Nem ertem egyebkent azokat a ferfiakat, akik ettol megundorodnak a paruktol. (Ha nem latjak alulrol a dolgokat, akkor plane)

Ezt a leendo apanak kell eldontenie, hogy megkockaztatja e az apas szulest.

En speciel nem akartam, hogy alulrol lasson, de aztan ugy jott ki, hogy latta. De lelkere kotottem, hogy nem orokitheti meg azt ott lent. Nem szabad benne lennie a videoban sem a mellemnek, ahogy szoptatom, se ott lent. Igy is lett. Az eletbe nem szeretnem magam latni ugy odalent. Szopis kep vegul is keszult, de tulajdonkeppen a fel kepben a lanyunk feje van, masik felen meg egy

domb, amire racuppant (a mellem).

Van egy tippem neked: Keress a neten olyan kepeket, videokat, amiken jol lehet latni, amint eppen kitolja a no a gyermeket. Nekem konyvben benne volt, azt megmutattam paromnak elotte, de en csak egy pillantast vetettem ra, es akkor mondtam neki, hogy na jo, igy nem kene latnod, mert en sem birom a latvanyt.:D

Szoval ha az az idegen no kepe nem kavarja fel, akkor te sem fogod:D

2012. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyetlen ilyen konkrét esetről sem hallottam, pedig nagyon sok kisgyerekes ismerősöm és barátom van.


Személyes véleményem az, hogy ha egy szülésélménytől megundorodik a férfi a nőtől, akkor azzal a kapcsolattal már előtte sem volt minden rendben. Lehet tévedek, de így gondolom.

2012. ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én férfem mind a két szülésnél bent volt!

A világért sem hagyta volna ki!

Megundorodni? Ha lehet még jobban ragaszkodik,szeret,kíván mint annak előtte!

Na és persze nekem is óriási segítség,megnyugtatás volt,hogy fogja a kezem és 'együtt hoztuk' világra a babáinkat!:)))

2012. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a pasi aki megundorodik a párjától a szülés után, azt vagy eröltették, hogy benn legyen, itt a kismamára gondolok, vagy előtte se volt fényes a kapcsolat.

Az én férjem nem akart benn lenni, és én sem szerettem volna, mert nagyon jól ismerem és tudom neki ez nem egy bevehető vár, kiájult volna, engem meg csak idegesített volna, végül császár lett.

Ha azon gondolkodsz, hogy az apuka legyen e benn vagy sem, akkor ezt a döntést bízd rá, mond el mivel ját, vagy mutass neki egy fotót, videót, ahogy az első válaszoló mondta, ha te nagyon szeretnéd hogy melletted legyen, mond ezt el neki, de hagyd, döntse el ő!

2012. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én férjem sem undorodott meg :-D pedig két szülésen túl vagyunk :-D és most már a harmadikra készülünk...

Az első előtt megbeszéltük, hogy ha akar bejön, ha nem akar nem jön, de ha bejön is, bármikor kimehet.

Bejött, mikor a doki szólt, hogy jön a baba, akkor mondta, hogy lehet, hogy ő most kimegy, én nem mondtam neki egy szóval sem, hogy maradjon, hiszen így beszéltük meg. 1 perc múlva jött is vissza, azzal a szöveggel: "csak nem fogom kihagyni a lányom születését, ha már itt vagyok :-D"

Ekkor még a fejemnél állt.

A másodiknál már nem volt félős, premierpláné fotózta, mikor megszületett a második lányunk :-D semmi undorítót nem látott benne (még utólag sem a képeket nézegetve)

Nem tudom, lehet, hogy a harmadiknál már a szülésznőnek is besegít :-D


Egyre viszont egyszer sem tudták rávenni, hogy elvágja a köldökzsinórt. Azt mondta, az neki nem megy.

2012. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szültem bent volt a férjem, nem undorodott meg, és azt mondta hogy a következőnél is mindenképpen bent szeretne lenni. Ja és még azt mondta hogy hogy a legnehezebb időszakban is szeretne velem lenni és kivenni a részét amenyire tudja nem csak a babázásból
2012. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én párom sem undorodott meg. Szerintem is, ha megundorodik az apa, akkor ott más baj is van.
2012. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindene múlik,de főleg attól függ,hogy mennyire szereti a férfi a nőt.Nálunk úgy volt,hogy nem erőltettem a párom,hogy bejöjjön,mondta is hogy nem szeretne.Mire odakerültünk 2 nappal hamarabb bekerültem a kórházba,mert elkezdődött néhány fájás,bár a szülésznő szerint az még nem fájás volt,de azért bent tartottak,végig bent volt velem a kórházba,mikor kezdődtek az igazi fájások,fogta a kezem mellettem volt,és a szülés idejére is bent maradt,nekem még anyukám is bent volt,mindketten a fejemnél voltak,nem láttak semmit,anyukám a fejem fogta párom a kezemet,bíztattak,csak akkor ment ki mikor varrták össze a gátsebem akkor is telefonálni,hogy megszületett a kisfiunk.Utána nagyon büszke volt rám,mindenkinek mesélte milyen bátor,és ügyes a felesége,én meg azért voltam rá büszke hogy mellettem volt mindvégig.Azóta is nagyon szeretjük egymást,kívánjuk egymást,neki egy nagy élmény volt bent lenni,azt mondta,hogy le a kalappal a nők előtt akik végig csinálják.
2012. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon sokat vacilált. Mutattam neki videókat, képeket, annál jobban nem akart bejönni. Én szerettem volna nagyon, de nem akartam erőltetni, pontosan, azért mert akkor undorodik meg-legalábbis ezt olvastam.

Aztán szülésnél nagyon oda volt, akarta nézni minden áron az egészet, de csak a fejemnél engedték lenni. Ő majdnem jobban odavolt, mint én. Aztán a köldökzsinórt is simán elvágta.

Később azt mondta a lepény is szerette vna látni, de azt már műtötték.


Szülés után, nem is tudta elképzelni, hogy akkora erő van bennem, hogy 18 óra erős vajúdás után, még van erőm nyomni.

2012. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elmondom neked hogy én ponta az ilyen hülyeség miatt akartam kitiltani a páromat a szülöszobáról, aztán kompromisszumot kötöttünk :) Azt kértem hogy oké legyen bent míg jönnek a fájások, de mikor befordulunk a véghajrába magától menjen ki! Erre az egész nem így sült el, de egy percig sem bánja se ő se én! Nem premier plánban kell nézni a dolgokat hanem a fejednél áll! Enyém speckó puszilgatott meg mondta hogy nagyon ügyes vagyok :) De köldökzsinórt nem vágott :) :)
2012. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!