Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapossal wellness hétvégére...

9hónapossal wellness hétvégére? Tapasztalat? Miket csináltatok? Jól bírta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A picim volt 9 hós, amikor 2 napra (1 éj) elutaztunk. Ekkor még kétszer aludt egy nap.

1. nap első alvása a kocsiban volt az út alatt. Utána megérkezés, játék, szoba, ebéd, mentünk pancsolni. Itt jól elfáradt, aludt a babakocsiban, amit betoltam a medencés részhez, mi meg addig pancsoltunk tovább (2,5 éves volt akkor a nagyobbikom). Ezután uzsi, séta, játszótér, hinta, meg volt a hotelban gyerekszoba is, aztán vacsi, gyors zuhany, szopi, alvás (adtak utazóágyat).

2. nap reggeli utána pancsi, ő közben délelőtt aludt a babakocsiban a medencés részben, úgy mint egy nappal előbb, aztán még pancsi, ebéd, gyerekszoba, indulás haza, második alvás a kocsiban hazafele az út alatt.

Nagyon jól bírta, jól érezte magát.

Annyi volt, hogy ekkor ő még cicin aludt el, így tudtam elaltatni őt a medencés résznél a babakocsiban. Titokban megszoptattam, hogy ne lássa senki (bár nem voltak túl sokan, amikor mi ott voltunk), és elaludt a cicin, úgy tettem át a babakocsiba.

2012. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi holnapután indulunk a kisfiammal. Ő 10 hónapos. Ha érdekel megírom, hogy milyen volt.
2012. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi Horvátországban voltunk a kisfiammal, amikor 9 hónapos volt. Nagyon jól bírta, a napirendet tudtuk tartani. Naponta 2-szer aludt, este időben lefeküdt. Nem pörgött túl, nem voltak rosszabbak az éjszakáink sem. Most voltunk wellness hétvégén, ez is simán ment. Most 17 hónapos, de nem hiszem, hogy nagyon mást csináltunk volna, ha csak 9 hónapos lenne. Délelőtt fürödtünk a szállodába, alvás után meg sétáltunk a városban, vacsi előtt ismét pancsoltunk.

Szerintem, ha a babád alapjában véve alkalmazkodó típus, értem ezt úgy, hogy tud máshol is aludni, enni, nem nyűgös idegen helyen, akkor nyugodtan nekivághattok.

Jó pihenést, érezzétek jól magatokat! :)

2012. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is Horvátoknál voltunk, amikor 7 hónapos volt! SEMMI gond nem volt vele, nem zavarta meg a változás, nagyon jól bírta, élvezte! Külföldön voltunk még repcsivel is, azt is nagyon jól bírta, pedig késő éjjel értünk ki! Élvezte, ott sem volt semmi gond! Akkor volt 10 hónapos! Most készülünk mi is 2 hét múlva wellness-elni, kíváncsian várom! Most már másfél éves lesz!
2012. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen kicsi volt, levittük a mamához, mi meg pihentünk. Szerintem kell is egy kis különlét a szülőknek is. Most 2 éves, de még mindig nem visszük magunkkal, majd csak jövőre.
2013. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!