Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyereketek...

Másfél éves kisgyereketek hogy viselkedik az orvosi rendelőben várakozás közben?

Figyelt kérdés
Kisfiam folyamatosan szaladgál, nevetgél. Nem a várakozók között,hanem oldalt, ahol van egy nagyobb szabad tér.Hiába viszek bármilyen játékot, könyvet, mesélek neki, stb. nem tudom lekötni. Mennyire "ciki"ez? Én mondjuk örülök neki, hogy nem sírva, hanem jókedvűen várakozunk (bent sem sír), csak ezzel egyedül vagyunk mindig,és néha kényelmetlenül érzem magamat.
2012. ápr. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk van játszószoba, ott szépen motorozik, csúszdázik.

nem hiszem, hogy zavarna bárkit is, hogy eleven a fiad! emiatt ne aggódj!

2012. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

teljesen normális

a kisfiúknak sokkal nagyobb a mozgásigényük

2012. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Pont ma voltunk orvosnál másfél éves kisfiammal, mert beteg.:)

És igen, egy percre sem lehetett leültetni. Ráadásul sokat is kellett várni, nyűgös is volt a betegsége miatt, szóval nem volt könnyű.

Én hagyom, hogy sétálgasson, de ha olyat csinál, vagy olyan helyre megy, akkor rászólok vagy elvezetem onnan.

Amúgy más gyerekek is ilyenek.

Cikinek nem ciki, nekik ez a természetes, nagy a mozgásigényük.

Múltkor egy anyuka elvitte az óvodás korú lányát az orvoshoz, gesztenyét dobálgatott a váróban, feldobta a mennyezetre, meg majdnem kidobta vele az ablakot. Az anyuka meg ezen jót nevetett. Na, ez ciki. Bár inkább szégyenletes.

2012. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, ha ilyen a gyereked, viszont annyira nem lehet beteg, ha így futkos.

Az én gyerekeim dülöngélnek az ölemben, amíg be nem hívnak, olyan rosszul vannak a láztól.

2012. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Épp ma voltunk dokinál. Van kicsi játszósarok, általában ott talál magának valami érdekeset. Sok hasonló korú volt a rendelőben, ők jöttek-mentek vagy játszottak.

Nem ciki.

Nem várható el egy ilyen kisgyerektől, hogy moccanás nélkül üljön.

2012. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ennek csak örülhetsz,hogy ilyen.Az én fiam 17 hónapos,sajnos vesetágulata van és születése óta járunk vizsgálatokra és ebből kifolyólag ő retteg a fehér ruhásoktól,úgyhogy már ha csak gyógyszertárba bemegyünk ő ordít sajnos.A többiről meg nem is beszélek inkább.Szerintem nagy szerencse ez,akinél így van.Nekünk nagyon nehéz.
2012. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én fiam is ugyan ez a típus. Meg ha nyílik az ajtó, akkor mindig be akar menni a dokihoz, imádja. Az utolsónak mondom, hogy 1,5 hónapja voltunk influenzásak, hetente 2x mentünk. 1,5 hétig nem ment a láza 38,5 alá, de pörgött, mint a duracell nyuszi. Nem egyformák a gyerekek. 39,8 -al itt motorozott a lakásban, és nem akart se mesét nézni, se mesét hallgatni, hiába próbáltam lefektetni, hogy pihizzen. Szóval attól, hogy pörög még lehet beteg....
2012. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 4-esnek szólt, nem az utolsónak, azóta írtak mások is...
2012. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, én is nagyon örülök, hogy nem fél, csak azért vetődött fel bennem ez a kérdés, mert tényleg Ő az egyetlen, aki "jól érzi ott magát", és mindenki úgy néz ránk, hogy látom, hogy azt gondolják, hogy neveletlen. Általában csak tanácsadásra megyünk szerencsére, de ha beteg, akkor is ugyanúgy rohangál, sőt.

2012. ápr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!