Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közös szoba? Kiságyat és a...

Közös szoba? Kiságyat és a gyerekágyat raknátok egymás mellé?

Figyelt kérdés

Akárhogy akarom variálni a szobát,sehogy nem jó,csak ha a kiságy és a gyereágy egymás mellett vannak, mármint azonos falnál szemből nézve egymás mellett.


Jó ez így,vagy mindenképp szükséges kis sarok kialakítása a nagynak,hogy ne legyen gond?


2012. ápr. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ah nálunk is ez lesza kérdés.


lányom szobája icic pici és oda kell valahogy majd tesó ágyát is betenni.


elsö 3 hónapban tesó velünk lesz, így még van idöm gondolkodni.

2012. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi gyerekszobánk kb. 2,5*5 méter. Az egyik rövid fal közepén ablak, alatta radiátor. Vele szemben lévő rövid fal és egyik hosszú fal sarkánál 1-1 ajtó. Én is azóta agyalok a tesók fektetése-gondon, mióta beköltöztünk, pedig még nem is volt útban a tesó. :) Én azt találtam ki, hogy a szoba egyik sarkába, az ablak alá rakom a 3,5 évest, az ellenkező sarokba az ajtó mögé a pelenkázót és mellé a kicsit. A kiságyon lesz baldachin. A 3,5 évesem ágya mellet éjjeliszekrény. Én azt gondoltam, hogyha éjszaka felébred a kicsi, így talán könnyebb lesz majd átvinnem, vagy ha éjjel pelenkázni kell és kislámpát gyújtok talán nem süt a nagyobb szemébe, felkeltve őt ezzel. De amúgy az első hetekben biztos, hogy éjjel a kicsi a mi szobánkban fog majd aludni. Én amiatt nem akartam egymás mellé tenni az ágyukat, hogyha lámpát kell gyújtanom, vagy az egyik felkel (még a nagy sem alussza át az éjszakát) és oda kell mellé menni, akkor a másikat lehetőleg ne zavarjam, ne keltsem fel. Ha majd nagyobbak lesznek és egyformán alszanak, akkor talán egymás mellé fektetem őket, biztos fognak még este dumcsizni, stb.
2012. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam ilyen megoldáson,amit írtál 2. válaszoló.


Csak az a baj,h van egy nagy csempekályha a szobába,amit kibontani nem akarunk,bár nem használjuk, és adott a szekrénysor is, amit másik szobába nem tudok átvinni... Nem egyszerű ez:(

2012. ápr. 25. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

De. Szheritnem egyszerű. Nálunk 17 hónap a különbség, s ugyanúgy egymás mellett a kiságy, me a gyerekágy, ahogy a kérdésben írtad, AZ ELSŐ PERCTŐL... S a kicsi, ha sírt, a nagy megszokta, hogy aludjon, sosem volt ebből gond. Ha valamit Te elfogadsz, a gyerekek is. Ha stresszelsz, érzik. Ennyi... Nekünk elvünk volt, hogy a mi szobánk szent... S ezt tudják, nem is akarnak a mi ágyunkban aludni..

Sok sikert Nektek, s tényleg ne aggódj, a gyerekek rugalmasak...:-)

2012. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy minden zajra felriadó gyerekem van így rettegtem amikor bekerült a szobába a tesó. Szerencsére a tesó sírása (néha bizony a fogak miatt rázendít) egyáltalán nem zavarja (bezzeg, ha csak úgy bemegyek, hogy betakarjam :))

Nálunk így vannak az ágyak: [link]


Majd ha nagyobbak lesznek akkor azt szeretném, hogy legyen 1-1 galéria ágyuk ami alatti világ csak az övék :)

2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam, hogy 3 év korkülönbség van köztük.
2012. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!