Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs külön szoba a babának...

Ha nincs külön szoba a babának, meddig volt veletek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha 3 évbe telik mire lesz szobája és addig velünk van az még belefér? Egy nagyon kicsi szoba, de lenne saját ágya.
2012. márc. 29. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk 1 éves kora óta van külön szobája.......

de



Én is ott vagyok velel ott laszok ...

én hibám de lassan lassan szokatom vissza a másik szobába magam 19 hós a kiscsajom

2012. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk van külön szobája, de játszószobának használjuk. Van saját ágya a miénkkel összetolva, és úgy alszik velünk egy szobában.


Szerintem belefér, hogy 3 éves koráig veletek egy szobában aludjon, miért is ne?

2012. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs még kész a szobája,de lassan készül.Én 1 éves koráig tervezem,hogy a mi szobánkba aludjon,de a saját kiságyában alszik most is,nem velünk egy ágyba.
2012. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

35 nm-es lakásba született, nappali étkező konyha egyben, és egy ici pici szoba volt, ahová befért a kiságy pelenkázó, pár játéktároló, kb. akkora mint egy fürdőszoba. 1 éves koráig a kiságyában aludt, utánna köztünk, szét is szedtük a kiságyat, velünk aludt 3,5 éves koràig. Elfértünk, mindig a nappaliban játszott, vagy a kis szobájában, mindig ráláttam mit csinál. Most elköltöztünk egy 55 nm-es lakásba, lett szép szobája, mi a nappaliban alszunka. Annyi változott, este köztünk alszik el, majd átvisszük a saját ágyába, ott alszik reggelig, de napközben ugyan úgy a nappaliban játszik, hiába lett nagyobb a lakás, annyit használunk belőle, mint ezekelőtt a pici lakás volt. Szeretjük egymást, mindig mellettünk van, kihozza a szobájából a játékokat, és szépen eljátszik míg főzök, tudok hozzá csatlakozni.

Szerintem jól meglesztek, nem kell annyit takarítani mint egy nagy lakásban, mindig ott lesz melletted. AnYuék 2 szintes lakásban laknak, megmondom őszintén, a picit lakát jobban szeretem, nem kell azt figyelni mikor akar felmenni, lemenni a lépcsőn, nem lép le míg teregetek, vagy főzök, szemmel tudtam mindig tartani, míg anyuéknál állandóan figyelni kell.

2012. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háát utolsó azért ha választanom kellene, akkor biztosan nem a 35m2, vagy az 55m2-es lakást választanám :) Persze akinek az van, tökéletes ám az is, de választani nem azt választanám. Persze nézzük a jó oldalát mindennek, nem kell annyit takarítani. :)

A kérdésre válaszolva, semmi baja nem lesz a kicsinek, ha 3 éves koráig veletek lesz szerintem. Ami viszont véleményem szerint fontos, hogy a saját ágyában aludjon.

2012. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk van külön szobája, amit játszós- és vendégszobának használunk, mi egy kupacban alszunk mindannyian.

A barátnőméknek 1 szobájuk van, az anyósáék laknak náluk, átengedték nekik a kisebb szobát, az lett volna a gyerekszoba, ott, míg a nagyszülők meg nem halnak, addig nem lesz változás, szóval az ő lányuk onnan megy férjhez!

2012. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is jobban örülnék egy kisebb háznak, mert nekünk is több szintes a ház, nagyon nagy, hamar kosz van, sokat kell takarítani, mindezek ellenére nincsenek kiépítve a szobák így nem lehet benne lakni! Utálom ezt az egészet:( A lépcső meg egyenesen életveszély!

Hát akkor jó hogy nem vagyok egyedül, vagyis nem jó, de akkor ez igy is megoldható. Köszi!:)

2012. márc. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!