Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az összes...

Létezik, hogy az összes bébiétel márkára allergiás a babám?

Figyelt kérdés

Doktortnőnk szerint nem allergia,mert,hogy ő még ilyet nem látott.

Pár hete kóstolgatunk,eddig 5 bébiétel márkát próbáltam,kb. 6 ízt és keveréküket. Már s 2.,3. kanál után elkezdenek kijönni a lányom arcán a vörös foltok,és dagad be a szeme. A foltok mindig ugyanott jönnek ki,és amint befejezem az étel adását rögtön eltűnnek.

Nem a gyümölcs-zöldség váltja ki,mert a házilag készített ugyanazoktól semmi baja. Na de akkor mi lehet?

Nem az első babám,ilyet még nem tapasztaltam.

Az összetevőket is hasonlítgatom,van amelyikben nincs is közös alapanyag.

A dokink szerint azért nem allergia,mert az nem tűnik el rögtön.

Szerintetek??


2012. ápr. 25. 20:33
 1/3 TKI Ibolya ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik de a kanál amivel a bébi ételt adod nem tartalmazhat olyan anyagot amit a babád nem bír?
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:

Én is így tudom, hogy az allergia pöttyök, 2-3 napig is elhúzódik mire eltűnik.


Érdekes, nem hallottam még ilyet... mi okozhatja?


Próbáld meg egyszer a dokihoz belépés előtt megetetni, vagy fotózd le, hogy lássa miről beszélsz... akkor talán jobban tudja, hogy mi lehet.


Nem irigyellek, szerencsére nálam eddig nem volt ilyen jellegű tünet, pedig bébiételt eszik!


Ha megtudsz valamit írd majd meg, mert ez érdekel!

2012. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 fêle kanalam van, a tescos 3-as csomagolású gumi jellegű,és a babyloveos műanyag. Ez is kilőve mert az általam készített kajót is ebből kapja,és akkor nem foltos.:/

Tényleg fogalmam nincs mi lehet.

Igen,ezek nem is pöttyök,mint az allergiánál,hanem kb fél cm x fél cm foltok.

Le fogom videozni,és megmutatom a dokinak,hátha okosabbak leszünk,mindenképp megírom,ha tudok valamit.

2012. ápr. 26. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!