Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm-s, babylove-os pelust...

Dm-s, babylove-os pelust használó anyukák! Most akkor milyen az új pelus? Olvastam már róla itt egy csomó rosszat, de tényleg olyan rossz lett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött. Mi régen az Alana-t használtuk éjszakára, ökopelus (nappal mosható volt neki). Alana megszűnt és áttértünk a Babylove-os ökora de az éjjel is nappal is csődöt mondott, úgyhogy most sima babylove-t használunk, ez bevált.
2012. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom mit olvastál de ezekben változott:szerintem vékonyabb lett,gumis a dereka és rövidebb is.A comb résznél jobb,erősebb a gumírozàsa.Nekem csak a dereka rövidsége nem tetszik amúgy szuper!

Nekem a Kislànyom rengeteget iszik de ha sok van a pelusban reggelre az mindegy milyen pelus akkor is kifolyik!

Szerintem jobb lett!

15hónapos kislány anyukája

2012. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a régit nem próbáltuk, csak az újat és az a tapasztalat hogy többet bír, mint a Huggies vagy a pampers(előtte ezeket használtuk), szóval nekünk bevált.
2012. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam az újat, de engem is érdekelne, azt hallottam, kisebb lett és egyel nagyobb méretet kell venni belőle mint előzőleg.
2012. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó!

Bár abban egyetértek az egyik válaszolóval,hogy ha sokat iszik baba és/vagy sokat mocorog, akkor nincs az a pelus amiből ne folyna ki.

Mi az összes pelust végigpróbáltuk már!

2012. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.

A rövidebb derékrész nekem is zavaró azért,illetve a ragasztócsík rövidsége sem tetszik,de egyenlőre még jó.

2012. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle, mert ránézésre kisebb és vékonyabb lett. De semmi baj vele :-)

7 hónapos a lányom, átalussza az éjszakát.

2012. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom......én meg most pár hónap után vettem megint és szerintem rosszabb lett.Nem olyan puha mint régen és a derekánál is rosszabb a gumi.Én pamperst használok de most nem volt a Dm-ben és vettem babylove pelust.Többet nem hiszem hogy veszek.Sőt aminek örültem hogy a dm-ben is elkezdték árulni a narancs sárga pamperst és ugyan annyiba kerül mint a saját márkás.
2012. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!