Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babánál hány hétig...

Hasfájós babánál hány hétig lehet adni az Infacolt?

Figyelt kérdés
1,5 hete adom neki, honnan tudom, mikortól nem fájna a hasa anélkül sem? Holnap lesz 9 hetes.

2012. ápr. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az infacolt bármeddig adhatod a babának, sőt váltogathatod espumisan cseppel is. Általában a 3. hónap a vízválasztó. De igazából, ne kellene mindennap nyomatni bele a gyógyszert, hanem megkellene próbálni lábfelhúzással távoznak-e a szelek. Ha távoznak abban az esetben nem kell neki adni, de nem távoznak valószínű kell neki! remélem valamennyit segítettem!:))
2012. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 4 hónapos koráig adtuk. Igazából neki az infacol csak csökkentette a tüneteket, de teljesen nem mulasztotta el. Amikor viszont már nem húzogatta egyáltalán a lábait, se a kezünkben, sem az ágyban, akkor megpróbáltuk elhagyni (kb 3 hónapos volt), újra elkezdte húzogatni az ágyban és nyüglődött, így újra adtuk neki. Vártunk 1-2 hetet és újra megpróbáltuk elhagyni, akkor meg már semmi nem volt, így teljesen eltettük.
2012. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Infacollal egyáltalán nem fáj a hasa, így nem tudom, hogy anélkül fájna-e. De akkor lehet, hogy hagyok majd pár nap szünetet, és kipróbálom nélküle. Hátha... Köszi mégegyszer!
2012. ápr. 26. 13:13
 4/4 Bogyo110 ***** válasza:

Szia!

Bár meddig használhatod mi 3 hónapig használtuk és én is ugy teszteltem hogy van e még pocifájás hogy hagytam szüneteket 1-1 napot!

2012. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!