Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja hasfajos volt...

Akinek a babaja hasfajos volt a 12-dik hetig, melyik het volt a legrosszabb idoszak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes kora ota hasfajos. Adom neki az infacol cseppet ami enyhit a dolgon de nem, hogy javulna a pocija hanem egyre rosszabb. Tegnap este is sokat szenvedett szegenykem. Most 6 hetesek vagyunk. Mikor kezd ez az egesz enyhulni mar? Megszakad a szivem. :(
2010. márc. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi több mint 4 hónapos korunkig hasfájósok voltunk.Az infacol nem volt jó,nekünk az Espumisan csepp vált be.Sajnos végig rossz volt,azt hittem sosem múlik el.

2010. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom más babája hogy működik, az enyém 2. héttől lett hasfájós. Onnantól elkezdtem írni mit eszek, és ha valami nagyon gyanús lett, azonnal ki tudtam szűrni. Tejet, tojást nem bírta, meg ha egyféléből sokat ettem. Egyébként meg kicsit visszatértem a nagybetűs kezdetekhez. Krumpli, répa rizs, alma, banán, ilyesmiket ettem, csak olyat, amit ehet egy 6-8 hónapos baba is. Infacolról és hamar áttértem az espumisan cseppre, és majdnem minden kaja előtt adtam neki.. de egy idő után csak fél adagot. Így tudtam megoldani, nekünk bejött. 6. hétig volt csak így hasfájós. De a kisfiam a tojástól üvöltött nagyon, azt még a mai napig nem mertem neki adni semmilyen formában, pedig 13 hónapos. Még amit adtam neki Gripe water- felváltva vagy néha negyed negyed adagot egyszerre az espukizánnal.

Szedd ki ebből ami neked tetszik, próbálgasd, és kitartást kívánok hozzá, az én szívem is mindig majd megszakadt.

2010. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk is a 2. héttől kezdődött 3 hónapos koráig tartott. Mondták sokan hogy meg fog szűnni kb. a 3. hónaptól. Akkor nem hittem el. Betöltötte és tényleg a 4. hónapra már a múlté lett. Infacol, Espumisan, angolvíz ezek átlag 2 hétig valamelyest enyhítették.. Én is a tojást, tejtermékeket, csokoládét iktattam ki az étrendemből - ezek is segítettek.
2010. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy általában a 6.hét környéke a legkritikusabb és onnantól kezdve kezd szép lassan enyhülni. Nálunk pont igy volt, a 6 héten volt a legelviselhetetlenebb.
2010. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, majd odafigyelek en is mit eszem. Hatha ezzel is segithetek valamit. Eleg sok csokit eszem, lehet emiatt is van gond. :( Sajnos egyedul vagyok es nagyon nincs idom fozni igy reggelire muzlit eszem mert az gyors, ebedre csokit vagy valamilyen szendvicset, neha sutit vagy pizzat. Vacsorara szinten csoki vagy szendvics. Lehet valami normalis fot kajat kene ennem. :(
2010. márc. 25. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm.. próbáld ki, hogy együtt főztök, miközben krumplit pucolsz, meséld neki, mit csinálsz. Hallgassatok együtt zenét közben:) Gyerekhordóban hordoztam mindig magammal a lakásban amikor fönt volt és "együtt" csináltunk mindent. Csoki, pizza, szendvics nem a legjobb a bébinek, gondolj arra, hogy azt eszi amit te is, mert a tejcibe az választódik ki, amit te megeszel. Rizst meg abszolút gyosan fel lehet rakni, gyors átmosás, kis fűszer és mehet is. Zöldségeket párolni hozzá, az sem nagyon sok idő, ha majd neki kell ilyeneket főzni, azt is meg kell tudnod oldani, főleg, hogy egyedül vagy.. de sajnállak:S nekem sem volt segítségem egész nap, de estére a párom beesett- már amikor nem tartották bent a melóhelyén, és nem hajnali 2 kor jött haza.. Szóval átérzem a helyzetedet és kitartás, meg fogod tudni oldani!

Ha kell még segítség, írhatsz privit is, hátha tudok segíteni!

2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!