Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pocakban nyugodt alig alig...

A pocakban nyugodt alig alig mozgó baba ha megszületik valóban kis nyugis baba marad?

Figyelt kérdés

A lányom már a pocakban is igazi örökmozgó volt. Most 17 hónapos mint akit felhúztak úgy pörög állandóan.

Most ismét kismama vagyok,és a babánk épp csak mocorog, jelez,hogy minden oké,éjszaka meg sem moccan. Lehet ha megszületik lesz egy nyugisabb babám,mint a lányom. Vagy erre nem lehet alapozni???


2012. ápr. 26. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is erre alapoztam másodjára, mert éjjel annyira jó fej volt, hogy meg sem moccant, reggel bejelentkezett, hogy felkelt. Örültem:) 5 hónapos a drágám, de még egybe 4 órát nem aludt, se éjjel.se nappal...nálunk nem jött be:)
2012. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Míg pocakban volt, éjszakánként nem tudtam aludni, nagyon aktív volt.

Ehhez képest másfél hónaposan átaludta az éjszakákat, teljesen nyugis gyerek, pedig volt, h már fájt, annyira mozgott, egy percre se állt meg.

2012. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.babám pocakban nyugis, kint is nyugis

2.babám pocakban pörgött nonstop, kint is nyugis, szóval én erre nem nagyon alapoznék.

2012. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 ső baba pociba nagyon nyugis volt kint 3 hetesen vévigaludta az éjszakát a mai napig nyugodt :) nappal izeg mozog de nyugis
2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy nyugodtabb a pocaklakód,az a terhességi hét függvénye is lehet- mert pl. nálunk a 30. hét után kezdett bepörögni a gyerek!


1. cefett nyugodt volt kint is,bent is- ma is olyan nyugis gyerek,pedig már 5 éves!

2. kicsit aktívabb volt bent mint a nagy,és kint is aktívabb mint a nagy!

3. az hogy aktív,enyhe kifejezés! :-) Pocakban is olyan kis box- hercegnő volt :-) És éjszaka tudtam aludni akkor is amikor a pocakban volt,és 2 hónapos korától végig aludja az éjszakát,nappal a "játékos" ha ébren van... Még semmit nem tud azon kívül,hogy hasra fordul,meg vissza,a hátán közlekedik és mindent szétpakol,ha kell valami, kiveri a balhét... Ő a kis Banditám,pedig még csak 7,5 hónapos!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém pocakban túl nyugodt volt, állandóan végig aludta a ctg-t, mindig ismételni kellett, enni, inni... Amióta megszületett, azóta is nyugodt kislány, a védőnő és a doki is megjegyezte már. Igazából én is ilyen nyugodt fajta vagyok és apa is ;)
2012. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom nyugis volt bent is, kint is az.

A fiam pörgős volt bent is, kint is az. Nálunk bejött.:)

2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lósz.rt! :-)) enyém nyugis volt pocaklakóként, most meg egy kis sajtkukac...
2012. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!