Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az tényleg igaz hogyha megszül...

Az tényleg igaz hogyha megszületik a baba és a kórházbol is hazajöttünk akkor a gyerekdoki is kijön megnézni a picit? Nem csak a védőnő jön ki? Remélem érthetön irtam le

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így van. Kijön a gyerekorvos. Persze értesíteni kell, hogy megszültél. :o)
2012. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem településenként változó. Régebben nálunk is kijött a doki a védőnővel együtt. Most már nem jön, csak a védőnő és a kéthetes tanácsadáson látja először az orvos a babákat (nyilván ha addig nincs semmi gond).
2012. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
a gyerekorvosnak 24 órája van, hogy kijöjjön(kivétel hétvége), védőnőnek 48 órája
2012. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kijön a doki és megvizsgálja a babát. Ugyan azokat nézi, mint a kórházban. Kötelező kijönnie.
2012. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát itt nem tudom ki a gyerekdoki nem ide valósi vagyok :)
2012. jan. 27. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Hívd fel a rendelőt, vagy menj be, és megtudod, hogy kihez tartoztok. Az is előfordulhat, hogy te választod az orvost (nálunk így volt).

Amíg megszülsz, mindenképpen járj utána, hogy kihez fogtok járni a babáddal. És ha megszültél, fel kell hívnod a védőnőt és a gyerekorvost, akik ki fognak menni hozzátok (valószínűleg külön-külön) miután hazaengedtek titeket a kórházból.

2012. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat
2012. jan. 27. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a kisfiam, a kórházból hívtam fel a védőnőt és gyerekorvost is és külön külön jöttek ki. Pénteken jöttünk haza, hétfőn jött a védőnő, kedden a gyerekorvos.
2012. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én mikor szültem, felhivtam a védönöt, hogy megszültem, és mikor hazajöhettünk, elötte nap vagy az nap regel megint felhivtam, és ö másnap reggel ugy emlékszem eljött a dokival. a receptek miatt ne aggodj, hogy a doki mikor jön és mikor irja fel a dolgokat mert a korházban adnak..
2012. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a gyerekdoki is kijön megnézni a picit!

Mi 2010. aug. 20-án (pénteken) jöttünk haza, a doktornő még aznap délután (pedig ünnep volt) kijött megnézni a babát.

A védőnőnk hétfőn jött!

2012. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!