Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babát mibe öltöztetnéte...

2hetes babát mibe öltöztetnétek sétához? Babakocsival mennénk. Kb.20fok van.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e levegőztetős zsákotok, ha igen szerintem az a legjobb. De ha nincs akkor öltöztesd fel ahogy szoktad, és takard le egy pléddel.
2012. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pamutsapka, body, ruha, pulcsi, kocsikabát, pléd. A tarkójánál nézd meg, nincs e melege vagy nem fázik. Ha ott kellemesen meleg, száraz, akkor pont jól érzi magát. Nálunk eléggé fúj a szél, de ha kupolás a babakocsi, akkor az megvédi. Én mindig viszek magammal egy extra plédet, ha fázna.
2012. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig egy réteggel több mint neked.


vagy is ha te vékony pulcsiba mész akkor neki vastagabbat adjál + vékony takarót. ha rajtad van kabát is akkor, rá is vastag takarót tegyél.


sapka mindenképpen kell, és ha lehet ne fújjon be a szél, vagy ne kevergjen a levegö nagyon.

2012. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!