Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adtok 1 év...

Milyen cipőt adtok 1 év körüli járni még nem tudó babátokra, ha babakocsival mentek sétálni illetve ha viszitek valahova (pl. bevásárolni. )?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 és fél hós, még csak most tette meg az első lépéseket, tehát még nem veszek neki 10 ezrekért cipőt, úgyse fogunk még sétálni az utcán. Kocsicipőre gondoltam, de mégis milyet kellene vennem? Ti milyet vettetek(zártat, nyitottat, meleget)? Oké, hogy most süt a nap hét ágra és 20fok van, de ha esős, hűvös idő lesz, akkor is jó az a cipő amit most adnék rá? Babakocsiban természetesen betakargatom, még ha cipő is lesz rajta, illetve ha autóval megyünk bevásárolni, nem fog fázni a lába a tavaszi cipőben gondolom. Csak olyan bizonytalan vagyok, most hagyjuk el az overált.
2012. márc. 17. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 és fél hónapos. Pont most aktuális a téma nálunk is. Tegnap vettünk Maus márkájú kiscipőt és szandit. 17-es méretben. Itthon rendszeresen hordja a szandit, hogy tartsa valami a bokáját, illetve kintre a zárt cipőcskéjét adjuk rá. A kettő együtt volt 7.500 Ft. Ortopéd orvosunk mondta hogy ha feláll, akkor érdemes ráadni valami olyasmi cipőcskét ami jól tartja a bokáját.
2012. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan kis cipőnk van, ami úgy néz ki, mint egy rendes cipő, de még nincsen rendes talpa. Ezeket szoktam a babáimra adni, ha sétálni megyünk. Én harisnyát adok rájuk, arra cipőt, de adhatsz még egy zoknit is. Tescoban is lehet ilyeneket kapni, 1200- 1400 Ft. Mondjuk én még télen vettem őket, amikor 350 Ft-ra volt leárazva..:-)
2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!