Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tartjátok a pépek...

Mennyire tartjátok a pépek dobozán lévő víz-por arányt?

Figyelt kérdés
Ma csináltam először pépet tízóraira kislányomnak (Milumil vaníliás HA pép), és nagyon híg lett a dobozon lévő arányok szerint. Ennél lehet variálni az arányokat a baba ízléséhez (sűrűség-folyékonyság szempontjából) vagy be kell tartani az arányt ugyanúgy mint a tápszereknél?
2012. ápr. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam be az ajánlott arányokat, mert lányom hígan nem ette, viszont sűrűbben meg nagyon szerette.
2012. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem figyelem a leírást, én úgy keverem, hogy megfelelő állagú legyen. A fiam nem is enné meg hígan.
2012. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én betartottam bár a Milupától fájt a gyomra azt nem adtam csak Hippet,és Nestlét,mikor már nagyobb lett 9--10 hónapos már saccaoltam kb mennyi kell bele,hígan lefolyott még az öblösebb kanálról is,egyedül akkor volt jó,hogy híg amíg cumisüvegbe adtam neki
2012. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem tartom be, mindíg magamtól keverem olyan állagúra, amilyennek a kisfiam szereti. Nem volt még ebből semmilyen probléma.
2012. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5hónapos a kislányom és cumisüvegből kapja pépes cumival,mert este adom neki fürdés után és kanállal nincs türelme már akkor megenni, én sem figyelem az arányt nagyjából már tudom mennyit tegyek bele ahoz a viz menyiséghez és turmixoloval csinálom hogy ne maradjon darabos.
2012. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sose figyeltem
2012. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én betartom és pont megfelelő állagú lesz a kanalazáshoz.Mondjuk én mérlegen kimérem a a 45-50g port mert a kanál nagyság változó,így meg pont annyi lesz.
2012. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!