Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartjátok a tüzet kapcsol...

Hogy tartjátok a tüzet kapcsolatotokban a baba mellett? Mit tesztek, hogy ne laposodjon el, és ne csak a rutin legyen? Mivel színesítitek az együttléteket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha alszik a gyerek....:) Próbálunk elmenni vacsorázni, vagy kettesben lenni, ezzel nem azt mondom, hogy mellőzöm a gyereket, de 2 hétben egyszer egy vacsorát megejtünk egy étteremben, ami már maga a készülődést is magába foglalja, smint, frizura, ami már emeli az önbizalmam, a mackónadrág után jól esik kicsit kiöltözni.

Este fürcsi és altatás után néha fáradtak vagyunk, de vannak könnyebb napok is...mi még az elején vagyunk, csak 6 hónapja nevelünk babucit :) később lehet fáradtabbak leszünk.

2012. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél éves a babánk! AZ eleje nehéz volt, a férjem kicsit háttérbe szorult, minden pillanatomat a gyerekre fordítottam! Férjem is imádja, és imádta akkor is a gyermekünket, csak amikor olyan pici volt, még nem tudott nagyon mit kezdeni vele! Voltak súrlódások, kicsit elhanyagoltam! Akkor azt mondtam, hogy ha együtt akarjuk leélni az életünket, nem szabad elhanyagolnom! "Játékosan" bevontam a gyerek nevelésbe, többször szüleimre hagytuk a picit, hogy el tudjunk menni vacsizni, vagy közös programot tudjunk csinálni! Abban nagyon szerencsésnek mondom magam, hogy hiába egy örökmozgó a gyermekem, nagyon rossz csont, de én azért nem vagyok hulla estére, mint ahogy sok anyától hallom! Így mikor elalszik a pici, még tudunk kettesben lenni, tv-zni, stb...!
2012. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!