Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű bébiétel?

Figyelt kérdés
Nem tudok főzni és hamarosan kezdem a hozzátáplálást a babámnál.
2012. ápr. 26. 16:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó hírű éttermekbe járunk,nem útszéli büfékbe és vannak direkt gyerekeknek való ételek.

Amikor ébren van a lányunk,akkor vele vagyok,ha alszik,akkor pedig egy kicsit szeretek magammal foglalkozni vagy pihenni,nem a konyhában szerencsétlenkedni,mert a főzőtudásom kb. nulla.



Köszönöm a válaszaitokat !

2012. ápr. 26. 18:39
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Úgy tudom, a Hipp legjobb.

Viszont gondold meg, hogy egy éve készült bébikaja a gyárból vagy egy 5 perce lereszelt általad kiválasztott alma (ami tényleg nem "főzés")...

2012. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sumergo ***** válasza:
Hipp és Kecskeméti. Az Univertől majdnem hányt a lányom, és elég fura képet vágott hozzá, megkóstoltam, és olyan rossz keserű utóíze volt, hogy az valami borzalom! Soha többet nem veszek olyat!
2012. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eddig csak a kecskemétit próbáltul az jó volt.Egyébként megpucolok/reszelek neki valami gyümit.Vagy főzök neki egy kevés zöldséget.Még nagyon az elején vagyunk.
2012. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kecskeméti vagy Hipp.

Amúgy én sem vagyok egy nagy konyhatündér,de azért néhány étellel megpróbálkoztam,és meglepő,de eszi a gyermekem.Szerintem te is próbálkozz,nehogy tényleg úgy járj,hogy utána ne akarjon "normális" ételeket enni.

2012. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a hozzátáplálást Hipp almával kezdtem, aztán próbáltam a többi, kor szerint megengedett gyümölcsöt. Lökte ki a nyelvével, nem kellett neki. Én azért próbáltam az üveges bébiételt, mert abban bíztam, hogy az vegyszermentesebb, mint mondjuk az alma, répa, stb. február, március környékén. Aztán rájöttem, hogy azt, amit én főzök neki, imádja, a bébiételre sztrájkol...Azóta örömmel kutyulok neki, és jól esik, hogy jobban ízlik neki, amit én csinálok.
2012. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Úristen.....te milyen anya vagy?? Mikor szoktál takaritani?? Vagy a bejárónő csinálja?? Inkább vegyél föl egy dadát, lehet hogy ő főzne neki és akkor egész nap foglalkozhatnál magaddal....
2013. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!