Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki még mindig szoptatja a 3 éves gyermekét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy ez mindenkinek a saját magánügye :)


Én speciel nem tudtam volna 3 éve skorig szoptatni.

2012. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igazából semmi véleményem nincs, az ő dolguk, én nem ítélem el, ha ez volt a kérdés. Van olyan gyerek aki ilyenkor még cumizik, az is egy hasonló dolog, csak ott egy műanyag dologgal próbálja megnyugtatni magát, ebben az esetben viszont az anyjával, ami természetesen már kezd terhessé válni az anyának (általában, kivéve aki még 8 évesen is szoptat) Én személy szerint 2 éves kor után már leválasztanám valahogy, de én eddig el sem jutottam sajna, mert csak 3 hóig szopizott a fiam.
2012. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem tartom normális dolognak,de mindenki azt csinál amit akar! Persze csak ha a gyerek nem látja kárát!!!
2012. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Az,hogy már rég abba kellett volna hagynia!!!!!
2012. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Már bocs, mi az hogy már rég abba kellett volna hagynia? Én ha tehetném 3 éves korig szoptatnék. Tudniillik 3 éves korban fejlődik ki az immunrendszer, addig meg az anyatej védi őket. Nyugodtan le lehet pontozni. De ez így van.
2012. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy maganugy, pont.

Igaz, en nem szoptatnek addig.

2012. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
az, hogy ez egy provokatív kérdés, aki válaszol, mindegy mit, annak mennek a lepontozások. Mindjárt nekem is. Megyek és felpontozok minden eddigi válaszolót.
2012. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
na persze,aki nem szopott 3 éves koráig annak már immunrendszere sincs...ugyanmár...
2012. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó! Szerintem te nem tudod értelmezni amit írt a válaszadó. Nem azt írta hogy aki nem szopik 3 éves koráig nincs immunrendszere..... hanem azt hogy 3 éves korában fejlődik ki az immunrendszer minden babánál és azért szoptatná addig ha tehetné! Így már világos??? :D
2012. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Számomra abszurd, de az is, hogy egy 3 éves gyereken még pelenka van, és maga alá piszkít.
2012. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!