Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos pici babám ma...

2 hónapos pici babám ma reggel picit köhögött és folyt az orra. én voltam nagyon meghülve a napokban, úgyhogy tőlem kaphatta el. Mit tehetek érte? Nem akarom, hogy szenvedjen

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd el,vagy hívd ki az orvost!

Nehogy hörghurut vagy bármi legyen!

Ha nagyon elhúzod még tüdőgyuszi is kialakulhat!

Nem ilyeszgetni akarlak,de jobb félni!

Meg itt a hosszú hétvége is!

2012. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el hamar, az én kicsim szintén 2 hónapos, ő is elkapta vmelyikünktől, és egyik napról a másikra annyira beteg lett, hogy se enni se inni nem bírt :(. Én sem akarlak ijesztgetni, de ne várj vele! Még jobb, ha kijön az orvos, nem kell még vmi egyéb a váróteremből! Mi elég erős antibiotikumot kaptunk, mert nagyon piros a torka, ezért nem tudott szegénykém szopizni sem, ami veszélyes, mert borzasztó hamar kiszáradnak. (Kanállal meg fecskendővel töltöttem bele szegénykébe egy kis tejet meg vizet, következő lépés az lett volna, hogy kórház és infúzió, azt próbáltam elkerülni). Plusz úgy köhög szegény, mint egy öreg dohányos (ezt a doktornő mondta szörnyülködve), és rengeteg dolog jön az orrából is.

Jobbulást nektek, és majd írd meg mi volt!

2012. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kaphat calciumot, 2x 0.5 ampullát. Az én kisfiam is azt kapott 2 hónaposan, mikor elkapta a nagytól a megfázást. De fel kell íratni. + C-vitamint is adhatsz neki.
2012. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!