Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nem korai egy 6...

Anyukák nem korai egy 6 hónapos babát járatni kézen fogva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De korai. Én soha nem "járattam" őket kézenfogva, 11 hósan már szaladt így is.
2012. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De korai!!
2012. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem igazán értem. Az én babám most 5 és fél hónapos 3 napja állt fel a kiságyban. Még csak álldogál percekig, de nem kezdett el lépegetni. Ha nem kezd el magától, hogy lehetne "járatni"? Magyarázd el légyszi mert nem értem. :D (bocsi, ha értetlen vagyok, de nem értem, ha a baba nem "akarja" még akkor hogy lehetne erőltetni)
2012. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegy egy videot láttam ma ahol egy 6ónapos babát kézen fogva vezett az anyukája én meglepödtem hiszen még 8hónaposan sem szabad csak ha már magátol tudd menni.
2012. ápr. 27. 10:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Valószínű akarta a baba miért ne hisz tök jó új dolgokat felfedezni de nem árt ez a gerincének meg a kis lábainak?Én nem örülnék ha 4,5hónapos kisfiam elindulna ilyen hamar addig van biztonságban amíg nem kell utána szaladnom rá ér majd elindulni én mondjuk 9hónaposan indultam el de még 6hónapost nem láttam így menni.
2012. ápr. 27. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a reflex benne van. De, ha nem magától indul el, akkor a lábboltozata nem fejlődik ki, és a lábszár csontok sem lesznek egyenesek. Én ezt tanultam anatómián. Még akkor sem szabad járatni a babát, ha már feláll és a bútorok mellett lépeget, csak akkor, ha már maga indul el segítség nélkül.


Én 8 hónaposan már jártam, de én a 4.gyerek vagyok.

2012. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármekkora, önállóan még nem járó babát káros lehet kézen fogva sétáltatni - 6 hósan pláne.
2012. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is így gondolom ezért nem értem az az anyuka miért csinálja ezt.Sokan siettetik a kicsik fejlődését aztán sírnak hogy milyen gyorsan felnőnek,meg bűntudatuk van ha valami baja lesz.
2012. máj. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!