Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai 8 honapos babat...

Nem korai 8 honapos babat jaratni? A kicsike csak allni tud (nem csoda 8 honaposan) de az Edesanyja fogja a ket kezet es ugy mennek. Nem lesz vmi baja tole? Az en kislanyom 7.5 honaposan allt fel es egy evesen indult el.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ajánlott,de egy ismerősöm is ezt csinálta,utána meg panaszkodott h fáj a háta,mert a gyerek huzza h menjenek,és ha enm ment akkor hiszti volt,igy egész nap felette görnyedt.


én nem sétáltam igy a fiammal.

2011. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Járatni" mindegyik babát korai, hogy lesz-e valami baja tőle, azt eldönti az idő, de nemcsak az anya, hanem a baba gerincének sem tesz jót. Ráadásul az egyensúlyérzéket az egyedüli próbálkozások segítik, és ebben az elesés is benne van. Ezek erősítik az izmokat, amelyek a járáshoz kellenek.
2011. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor már egyedül áll és kapaszkodva lépeget, akkor már semmilyen problémát nem okoz, ha valaki jártatja a gyereket. Természetesen nem úgy gondolom, hogy egész nap így közlekenek, hanem pár perc az egész. Orvosok mondják, nem én!
2011. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem jó járatni. Valóban, ha már ő magától is támlázik a bútorok mellett, esetleg. Szerencsére nálunk sem kellett. talán összesen négyszer ha fogtuk a kezét. Amikor úgy gondolta, hogy készen áll, két nap alatt begyakorolta a folyamatos járást.Mindig egy-egy lépéssel többet. De magától.
2011. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8,5 hónapos és másképp mi sem tudunk közlekedni,mert kitalálta hogy lehet járni,így fogom az egyik kezét és úgy sétálunk.Nem marad meg sem az ölemben sem a babakocsiban!Egyébként nem értem miért kell mindíg kritizálni a másik szülőt,ha ő úgy gondolja hogy neki és a gyereknek is így jó akkor mi a fenéért kell bántani!Neked jól esne ha téged azért szólnának meg mert a te gyereked ezt vagy azt így vagy úgy csinálja!Gondolom neked sem lenne jó érzés!
2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Ez csak egy tanács!
2011. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! de azt hiszem pontositanom kell, a gyerek nem lepeget a butorok mellett, az mas tal teszta, csak allni tud, de o jaratja eleg sokat.
2011. aug. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!