Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Mei Tai-ban hordozod a...

Ha Mei Tai-ban hordozod a Babádat? Segítenél nekem?

Figyelt kérdés

Ma érkezett meg a Mei Tai, amit rendeltem.

Rögtön ki is próbáltuk.

Nagyon kényelmes, pont ilyenre gondoltam.

Kb. 15 percet volt benne a babám, utána rögtön pelusoztam és láttam, hogy a térdhajlata piros :(


Előre kötöttem. Ő 6 hónapos, 8 kg.


Valamit rosszul csinálhattam?

Nagyon nagy terpeszben volt a kis lába, tényleg a térdhajlatában támaszkodott az anyag.


Segítenétek nekem?

Nagyon jó lenne ha tudnám használni, de ha ilyen lesz a kicsi lába ilyen rövid idő alatt...


Köszönöm előre is!


2012. ápr. 27. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ruhában volt?Közvetlenül érintkezett a mei-tai a bőrével?NEkem Gremese mei-tai-om van, és elég erős anyag, bár nekem sosem okozott ilyen gondot, illetve a babámnak.BÁr én 7 kilós kora óta hátra kötöm, mert így már sokkal jobban élvezi, de neki is ugyanúgy a térdhajlatánál van a mei-tai.Szerintem egyébként jó szorosan lehetett a térdhajlatánál és megnyomta ott a picidnek.Erre tudok gondolni.
2012. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszönöm a választ!

Egy pamut nadrág volt rajta. Nem közvetlenül érintkezett az anyaggal.

Az a baj, hogy nem tudom, hogy szorosra kötöttem-e vagy ép lazára :(

Megkötés után még tartanom kellett a hátát picit, ebből gondolom, hogy nem lehetett szoros, bár attól még a lábánál meghúzhattam...


Nem is gondoltam volta, hogy ilyen nehéz :( A videókon könnyűnek tűnt és úgy örültem, hogy elsőre sikerült felkötni babával együtt :)


Még egyszer köszönöm, próbálkozom még egy darabig aztán ha nem sikerül akkor marad a babakocsi :(

2012. ápr. 27. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ilyen probléma. Talán rövid a babád lába vagyis a babád lába normális, csak túl széles még neki a meitai. Kicsit hajtsd vissza kb egy centit, hogy ne feszüljön rá a térdére. Ha kényelmes volt neki és neked is, és nem ordított hogy fáj a térdhajlata, akkor nincs semmi baj.

Lassan megtanulhatod a hátadra is felkötni, ott még kényelmesebb lesz :)

2012. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, az biztos, hogy széles Neki.

Megpróbálom visszahajtani, köszönöm a tippet :)


Hűűű, a hátamra nem merném kötni, pedig szeretném, és biztos kényelemes is, csak paráznék, hogy közben leejtem :(


Már nagyon várom, hogy felébredjen és kipróbáljuk visszahajtva :) ha a férjem hazajön akkor vele megpróbálom hátra kötni, ha leejteném akkor majd ő megfogja :)

2012. ápr. 27. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

először mindig a kanapé felett ülve kötöttem a hátamra, amikor meg már belejöttem, akkor is a falnak támaszkodva, nehogy leessen

2012. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!