Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adidas vagy Nike szandálokról...

Adidas vagy Nike szandálokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
18 hónapos kisfiúnak lenne ajándék.Tartja a lábát rendesen?
2012. ápr. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt Adidas is és Nike is én az Adidast szeretem neki tartja a lábát azt mondta hogy kényelmes a Nike az ne tartotta anyira a lábát esett kelt benne és azt mondta hogy nyom itt meg ott én csak Adidast veszek neki azóta már 3 éves lesz
2012. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is csak Adidas szandálja volt, és lesz is. Kényelmes, rugalmas, tartja a lábát, nem izzad bele mint a gumi szandálokba. És nagyon jó, tartós a tépőzárja, kemény nyúzás, sok mosás után sem adta fel, nem nyílt szét :) csak ajánlani tudom az Adidast.
2012. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

off.nemtudnátok esetleg linkelni,hogy milyet használtok??

Bocs kedves kérdező,hogy belekontárkodtam a kérdésbe.

2012. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkozok. A 2 éves fiamra ma rápróbáltam egy adidas-t. Vettem már neki egy bőr hátul zárt szandált, de látom, hogy ha ebben járunk majd a játszótérre, kb 2 nap után normális helyre nem tudná felvenni. Ezért gondoltam, hogy veszek neki egy ilyen könnyen moshatót, amit nem sajnálok, ha tiszta homok, meg kosz lesz. Nyilván nem tartja úgy a lábát, mint egy hátul zárt szandi, de azért elég ügyesen ment benne, bár ő már 2 éves elmúlt. Tavaly nyáron volt neki rider hasonló típusú szandálja, de akkor abban 1-1,5 évesen elég sokat bukdácsolt. Egyébként ilyet próbáltunk:

[link]

2012. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 2. vagyok. Pont ilyen szandált veszek a fiamnak minden nyáron mint amit az utolsó belinkelt. Tényleg klassz! :)
2012. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hááát... Engem zavar, hogy műanyag... Nem izzad bele a lábuk? Amúgy nekem is tetszik.
2012. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem műanyag ez a fajta Adidas szandál. Nem is tudom milyen anyag. De nem izzad benne a fiam lába.
2012. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!