Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adidas, nike, puma márkájú...

Az adidas, nike, puma márkájú cipők jók kezdő járó babáknak, ugye nem egészségtelen? A házban puhatalpút hordunk, utcai cipőnek kaptunk ajándékba ilyen márkákat. Ugye nem ártok vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon is jók. És ha ajándékba kaptad, miért kéne helyettük újakat venni.
2012. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha puha a talpa akkor nincs gond vele.Én nézegettem a kisfiamnak mint elő cipőt de nem vettem meg,mert nem hajlott a talpa./nem is bírt benne menni/
2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint mennyire kellene puhának lennie? Nem olyan, mint a benti puhatalpú kiscipő, de hajlik. A puma és a nike a leghajlékonyabb, az adidas már nem annyira.
2012. febr. 7. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem benti puma van,szintén kaptuk,nagyon kényelmes a kisfiamnak,szépen jár benne,jól rásimul a lábára.
2012. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen az a benti puma? Teljesen vékony a talpa? MErt ezek ilyen kis mini sportcipők.
2012. febr. 7. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
A nike a legjobb a babáknak is és a gyerekeknek is.Nem olcsó,de a lányomnak mióta cipő kell nike-t veszek és nagyon szép a lába,nem lúdtalpas stb.tehát megéri az árát.
2012. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A benti cipős vagyok.

Igen,textil a talpa is,belülről van kicsit kimerevítve(de textillel vagy mivel.),és van rajta csúszásgátló.Már mostam is kézzel,semmi baja nem lett,tépőzáras,és mászás közben sem esik le a lábáról.17-es méretű,11 hós a fiam,már hordja 1-2 hónapja.

2012. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 krisztivan ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen márka ha fogja a babád sarkát és bokáját.A legelső cipőknél érdemes ezekre figyelni,amikor meg már stabilan megy akkor már lehet"divatozni".Ez gondolom inkább lányoknál van:-))Nem a márkanév miatt írtam a divatozást,még mielött valaki félreértené:-))
2012. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak nike cipője van, még a csizmája is az, mert srtapabíró, kényelmes, könnyen tisztítható.

Első cipője is ez volt, nézegettem annó a bőr elefanten, asso siesta cipőket, de a többsége velúr, amit nem szerettem volna, mert ha vizet kap nagyon csúnya lesz, sárban nedves időben nem lehet benne kivinni a gyereket, mert nedves rongyal nem lehet letörölni.

Na meg annyira szűkre szabottak voltak, hogy nem ment bele a gyerek lába.

A nike sport cipőjét, csizmáját meg a mosó gépben kimosom, vagy nedves rongyal megtörlöm, kipasztázom, és olyan mint az új, sőt mivel 6 havonta nő egy méretet a gyerek lába, eladom a teszveszen, és csak ki kell pótolni hogy kapjak egy újat. Olcsóbb is mint a baba cipők, mert egy siesta vagy elefanten 10,000ft, a Nike a deichmanbaban csak 6000ft.

2012. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy első cipellőnek a első 1-2 évben csak újat vegyél, mert ha előtte hordta valaki, már valamilyen szinten ki van taposva, és az nem tesz jót ha már egy kitaposott cipőben kezd el tanulni menni a gyerek, miert mindenkinek máshová nehezedik a súlypontja, lábformája.
2012. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!