Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nike/Adidas edzőcipők is jól...

Nike/Adidas edzőcipők is jól kialakítottak? Hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mármint sarok és talp részére gondolok.Jó-e a babának? (fél éve stabilan jár,fut)Vagy inkább a bőrcipő?Tavaszra gondoltam neki,ősszel bőrt vettünk neki,az jó volt.Köszönöm a válaszaitokat.
2011. márc. 17. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

a lányom októberben indult el!Már most én is nike-ot vettem neki!Nagyon szereti, sőt neki olyan vastaga vádlija, hogy nem is szívesen megy a magasszárú elsőlépés cipőkben!


Mi a hervisben és a brendonban vettünk neki!De a dechmannban is van!ÉS kb egy árban van!Bár jó akciókat a dechmannban ki lehet fogni, és akkor 3000-ért is tudsz venni!

2011. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Nike van, szeretjük, jól bírja a strapát, a deichmannban vettük 6000 Ft-ért, most láttam szintén ott egy olyan gyönyörű adidas bőr kiscipőt, de az már 10.000 Ft volt. (ja a nike is bőr volt)
2011. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Adidast találtam Székesfehérváron a Plázában az Adidas boltban, első lépés cipőnek is valót.Nagyon frankón hajlik a talpa, és tartja a bokát.7000 ft.
2011. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,akkor bevállaljuk mi is.Győrbe van hervis is,deichmann is,brendon is,majd körbenézünk.Kipróbáljuk,remélem jó lesz nekünk is.
2011. márc. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!