Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok rizspelyhet venni a...

Hol tudok rizspelyhet venni a babámnak?

Figyelt kérdés
7 hónapos lesz lassan és szeretném a gyümölcsöt feldúsítani kicsit. Eddig tejpép-port tettem hozzá, de túl édesnek tartom így. Szeretném, ha táplálóbb lenne a tízóraija/uzsonnája és gondoltam, rizst tennék bele. Rizspelyhet eddig sehol sem találtam (ha tudtok tippet adni, örülnék neki). Rizst főzhetek hozzá? Gondoltam arra, hogy főzeléket is rizzsel dúsítva próbálnánk ki.
2009. jún. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
rizspepet en nagyon sok helyen lattam, gyogyszertarban es nagyaruhazban is, pl Auchan (nestle)
2009. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és rizspelyhet?
2009. jún. 22. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs, lehet en ertelek felre, de a rizspep amit irtam szarazon pehelyszeru es ha belekeverem pl a gyumolcsebe kicsi pehelyszeru darabok maradnak benne de azert homogen lesz. en rizspehelynek ismerem, nem magyarorszagon elek, ha jol tudom ott Sinlac neven forgalmazzak ugyanezt, de lattam olyat is ami csak rizs(ez rizs es szentjanoskenyer)

de lehet te masra gondolsz. remelem segitettem

2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, bioboltban tudsz venni Holle pelyheket, ez kifejezetten csecsemőknek való bio-gabonából készült, van rizs is. Én is azt vettem, meg egy 3-gabonásat. Meg szerintem a Milupa 7-gabonás pelyhe is jó lehet, én most arra vadászom..

Ha bp-i vagy, tudok olyan boltot ahol kapható a Holle.

(Mondjuk elég drága, 1000 Ft körül van egy doboz, de sokáig elég..)

7 hónapos baba anyukája

2009. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! :)
2009. jún. 23. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!