Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke Xplory-t használó...

Stokke Xplory-t használó anyukák, nem találtátok túl kicsinek a mózest?

Figyelt kérdés
Most csak sportrészünk van (EVO), az tökéletes. Várjuk a 2. babát és gondoltam megveszem neki a mózest, de olyan keskenynek találtam, ráadásul téli baba lesz. Mi a tapasztalatotok?
2012. ápr. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem kicsi nekem 5 hós volt télen a lányom és simán bele tudtam tenni( overálba takaró stb...) szeritnem megéri megvenni hozzá
2012. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Még 7.5 hónaposan (9 kg, 70 cm) is elfért benne a gyári bundazsákban, overallban).
2012. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam extra pici volt, 3 hónapos korig tudtuk használni, nagyon-nagyon pici egy quinny mózeshez képes, mi akkor felraktuk a besafe hordit, és azt tudtam dönteni, igy kényelmes volt .

De tényleg nagyon iciri-piciri :(

2012. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú! Én pont ma láttam egy mózest az egyik barűtnőmnél. ) hónapos a kislányom és egy mezei tako jumper X-t kapott (120-ért...). Ma voltunk babalátogatóba és hát annyira megdöbbentem, hogy ez a stokke babakocsi milyen hatalmas, pedig milyen picinek tűnik. Igaz a régebbit vették használtan, de az biztos, hogy nem 4 hónapig fért volna el a mózesbe a lányom mint ahogyan a tako mózesébe nem fért. Egy átlagos mózeskosárhoz képest nagyobb! Szóval aki ezt a kérdést elolvassa így utólag, annak szerintem mindenképpen segítség, hogy a hiedelmek ellenére csak a képen tűnnek kicsinek. Valójában nagyobb az átlagnál.
2012. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pedig inkább elég kicsinek tűnt, de végül is 5-6 hónapos korig elég. Nekem elég nagy volt a kislányom, de az is igaz, hogy akkor inkább már az volt a gond, hogy semmiképp nem akart feküdni, hasra feküdt benne, úgy nézegetett kifele, amíg ki nem cseréltem az ülő részre.

Amíg hideg volt, azért tűnt kicsinek, mert középen be van vágva hogy elférjen a tartórúd, és a lábát kétoldalt be kellett igazgatni a vájatokba, igaz nem vettem gyári lábzsákot, és több réteg takaróval ügyeskedtem. Szóval, ha belegondolok, nem túl kicsi. De lehet hogy utólag nem venném meg, ha pl. az első 2-3 hónapra tudnék szerezni máshonnan egy babakocsit, mert azután elég a másik ülés is, az is nagyon jól hátrahajtható.

2013. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!