Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » H a jônne ill. mozgolodna a...

H a jônne ill. mozgolodna a fogacskája a kicsinek mashogy sir mint amugy maskor?

Figyelt kérdés
4 honapos mult,mar 3hete az ôklét ragja nagyon nyáladzik es 1-1,5 oránként ébred ejjel,cicin megnyugszik.Nagyon sír tôbb alkalommal is ugy mint mikor kolikas volt.de az mar 3. honap utan elmult...most ujra elojohetett vagy a foga miatt sírhat ennyire?

2012. ápr. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Az enyém inkább nyafogva sirdogált és szinte egész nap nyűgös volt.Aztán másnap semmi,majd újra kezdte.Volt,hogy hetekig zajlott ez,mire kibújt a fogacska.Most 8 foga jön egyszerre 4 szem és 4 rágó.Mostanra bevetettem éjjelre a nurofent nappal meg elterelem a figyelmét,de néha azért látom rajta,hogy kínjában szinte elsápad...szegény kincsem.

2012. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia nálunk is 4 hónaposan kezdődött az éjjeli óránkénti kelés.3 hétig ez ment :( és aztán már lehetett érezni a fogacskákat,rá két hétre pedig végre áttörte az ínyét :)most 5,5 hónapos a kisfiam és félig kint van az alsó két foga :)ebbe a 1,5 hónapba sokszor kelt,riadt fel éjjel sírva,amit amúgy nem szokott,én a 3 hét után adtam neki Nurofent és kentem az ínyét Dentinox géllel.

Szóval igen nálunk máshogy sír amikor jön a foga.

2012. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam
2012. ápr. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!