Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszatért 4 hónapos babám...

Visszatért 4 hónapos babám hasfájása, de csak reggelre görcsöl. Miért lehet ez és mit tegyek, hogy elkerüljük?

Figyelt kérdés
A fiam nagyon hasfájós volt 2,5 hónapos koráig. Aztán egyszerűen elmúlt egyik napról a másikra, illetve elkezdte végigaludni az éjszakát. Most 4 hónapos lett és újra felkel enni éjszaka, illetve mindig hajnalra rengeteg gáz gyülemlik fel benne és elkezd nyomni, meg erőlködni, de nem tud pukizni. Az éjszakai evések után rendesen meg büfiztetem, úgyhogy az biztosan nem baj, meg nappal is a gáz jó erős benne, mert nagyon nagyokat és nagy erővel pukizik. Gondolom éjszaka nem mozog annyit és felgyülemlik benne csak nem tudom, hogy ez ellen lehet-e valamit tenni? Meg miért ennyire sok benne a gáz? Az hogy éjszaka ismét eszik összefüggésbe hozható ezzel a gázproblémánkal? Kinövi ezt valaha? Már pici korától ezzel szenvedünk, örültem végre, hogy elmúlt, meg az éjszakát is símán végig tudja aludni és most meg 4 hónaposan kezdődik előröl minden. :(
2012. ápr. 28. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Éjjel ne etesd,csak teát adj neki. Túlterheli a gyomrát. A gázképződés okát pedig az orvostól kérdezd meg.
2012. ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mèg csak 4 hònapos, az elsö vàlaszolòval nem èrtek egyet! Etesd meg èjjel nyugodtan!

Anyatejes vagy tàpszeres? Nem kezdted mèg el a hozzàtàplàlàst?

Szerintem az èjszakai kelès nincs összefüggèsbe a pocakfàjàssal.

Kislànyom 5 hònapos ès mèg mindig fàj a hasa :(

2012. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes. Egyenlőre még vizet meg teát sem fogad el. Még nem kezdtem el a hozzátáplálást, mert szeretném legalább 6 hós koráig csak szoptatni ha lehetőségem lesz rá.
2012. ápr. 28. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Nem tudom.mitöl fàjhat neki. Nekünk este fàj a pocak ès màr 5 hònapos, szintèn csak anyatejes.
2012. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!