Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11honapos lányomnak rengeteget...

11honapos lányomnak rengeteget mondókázok foglalkozok vele megszületése óta. és nem nagyon akar szavakat mondani . Csak/ mam, ba. Nem. / Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 07:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz????11 hónapos...
2012. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 11 hónapos! Mondókázz tovább neki, majd fokozatosan fog elkezdeni beszélni. Ilyenkor még elég, amit eddig mond. A lényeg, hogy ad ki hangokat, gügyörészik.
2012. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy elírtad a hónapot, vagy hülyéskedsz... :)) Ne viccelj már, nincs még 1 éves se!
2012. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposan??????
2012. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

:D

Az én 11 hónaposom meg nem olvas, pedig nagyon sokat olvasok neki, mutatom a betűket, mégsem olvas :-))))

2012. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

kösd fel magad... biztos gond van a gyerekeddel ha 11 hónaposan nem mond szavakat.

enyém ennyi idősen verset szavalt, folyékonyan olvasott, számolt, ismerte a szorzótáblát, esténként lefekvés előtt fel kellett mondania!


nah hát kb. ennyire vicces a kérdésed is... :)))

2012. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hamarbb kellett volna felébredned! Amikor megszületett már késő volt! 1-2 évvel születése előtt kell mondókázni nekik, és akkor már 11 hónaposan beszélni fognak.

Úgy mint az előző hozzászóló babája!

2012. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyes anyukák miket el nem várnak a gyerektől azért remélem ha még nem is beszél a szentem de már szobatiszta,vagy neeem?????Hát akkor már nem is lesz:)))Ja hogy mit tegyél ,hát segítenék neked de egyedi eset vagy:)))
2012. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Snapette ***** válasza:
100%
Minden baba másképp fejlődik. Az én lányom például korát megelőző a mozgás terén, nagyon hamar fordult, ült, és tizenegy hónaposan járt, de mondani még egy szót sem, illetve semmi olyat, ami értelmes. Mondogatja, hogy mamamamamama meg dadaddadada, tsz, ts, ilyeneket, de nem célzottan nekem mondja, hogy mamamama, csak úgy mondja, azt sem mondja, hogy nem. Egyelőre az aaaaa felkiáltással értekezik, illetve kinyújtja a kezét arra, amerre szeretné, hogy vigyem, vagy ha van ott valami, amit akar vagy tetszik neki. Nem úgy néz ki, mint aki egyhamar megszólal :). Ezzel szemben én, anyum elmondása alapján hamarabb beszéltem mint jártam, majdnem másfél évesen indultam meg. Nincs amiért aggódj, más az üteme, és kész, egyébként sehol sem elvárás, hogy tizenegy hónaposan mondjon, jól ráér még.
2012. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!