Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kisfiam reggel 5:30-kor...

11hós kisfiam reggel 5:30-kor kéri a tápszer adagját. Van úgy hogy nem húzza ki tízorai kajciig. Ha felébred adjak még neki külön reggelit?

Figyelt kérdés
Egyébként este 20:00-kor vacsizik tápot. Elég neki a táp vagy adjak neki mást. Pl.:fürdés előtt valami szendvics, utána fürcsi és táp.
2009. jún. 22. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is kb. ekkor ébred meg. Tápszert kap, utána pedig kis idővel, mikor mi is reggelizünk pici katonákat adok neki, sonkát, vajas kenyérrel és imádja. Kb. megeszik két szelet vékony kenyeret, ezután 8 órakor elalszik ismét fél 11-ig.

Este fürcsi előtt szerintem ne adj neki kajcsit, mert akkor már nem eszik rendesen alvás előtt. Én tejpépet készítek neki, fürcsi után és még iszik rá kb.240 ml.tápszert. Ez este 7-kor van és reggelig - fél hatig alszik.

Jó egészséget kívánok nektek!

2009. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!