Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Nagyon piros a...

S. O. S. Nagyon piros a feneke a kicsimnek, mit vegyek rá?

Figyelt kérdés

Elég sokat kakilt mostanában, a meleg is közre játszhatott, mára már nagyon kipirosodott a kicsim feneke, sírt, amikor fürdettem. Orvoshoz nem tudunk most menni, max. ügyeletre, mivel tudom enyhíteni a pirosodást?

Holnap még nyitva lesz a DM, milyen krémet, vagy hintőport vegyek?



2012. ápr. 28. 21:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jó kedvű, jó étvágya van, sokat játszik, jól alszik, szóval másra nem gyanakszom, csak a kaki és a meleg tehetett be.
2012. ápr. 28. 21:43
 2/25 anonim ***** válasza:
Sudocreamet. De elég nagyon vékonyan rákenni. Volt a Felicitas csomagban minta, ha esetleg meg van még, próbáld ki.
2012. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
jaja én is a sudocremet ajánlom!
2012. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én bepantent vennék gyógyszertárban, nekünk az hozta csak helyre, amikor tényleg kipirosodott
2012. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia

A Sudocrem tényleg nagyon jó, de a neogranormon is be vált nekünk.Lányomnak fogzáskor volt 1szer ilyen a feneke.Én azt ajánlom, hogy mindegyik peluscserénél töröld át neki kamilla teával, mert az gyulladás csökkentő, és utána vékonyan az általad választott krém.

2012. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, holnap lehet veszek mind a kettőt. Remélem, hamar rendbe jön. Soha nem volt még piros a kis feneke, sűrűn cserélem a pelusokat is. Lehet, hogy hajlamos a kipirosodásra és elő fog jönni máskor is? Meg lehet ezt valahogy előzni?
2012. ápr. 28. 21:55
 7/25 anonim ***** válasza:

Ja és amennyit csak lehet legyen szabadon a picid popsija, hogy szellőzzön.

5-ös voltam.

2012. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős, de végül is lényegtelen is.A fogzás tünete a sok kaki és az ettől kipirosodott popsi...ez ellen sokat nem lehet tenni.Mint írtam én kamillával törölgettem, és Sudocremmel kentem, és amennyit tudtam szellőztettem a popsiját.Egyébként nekünk a babylove-os pelenka kiütés elleni krém is jó volt, most, hogy így utána gondolok..Tudod ilyen tégelyes a DM-ben!Pár 100Ft, 1 próbát megér szerintem.

Jobbulást!

2012. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer. Még egy utolsó kérdés: fogzás esetén hány napig normális, hogy sűrűn kakil?
2012. ápr. 28. 22:08
 10/25 anonim ***** válasza:

Minden babánál más vált be, nekem az 1. gyereknél a Bepanthen, a másodiknál inkább a Sudocreme. De ami nagyon fontos, hogy ilyenkor az illatosított törlőkendőket el kell felejteni. Legjobb, ha csak vizes vattával mosod le, és szárazra törölöd a popóját, majd utána kened be.

Általában a savas kaki csinál ilyet. Fogzik? Vagy mit evett?

2012. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!