Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belefolyt a kisfiam szemében...

Belefolyt a kisfiam szemében a béres csepp lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Reggel egy kis adagolókupakban szoktam neki teába vegyítve Béres Cseppet és C vitamint adni.Ahogy raktam a szájához kiütötte a kezemből és ráfolyt az arcára szeme felé.Feküdt éppen.Gyorsan letöröltem és vízzel kimostam neki.Nem dörzsöli többet mint máskor nem folyik nem piros a szeme.Kell aggódnom esetleg valami szemcseppet cseppentsek neki bele?
2012. ápr. 29. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ha aggódsz, akkor hívd fel az orvosát...amúgy jobb lenne, ha inkább egy fél deci teában adnád neki, nem egy adagolókupakban, sokkal jobban eloszlik a kellemetlen íz és nem borogatná ki a gyerek
2012. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Kimostad, ennél többet a kórházban sem tesznek. Ha meg nem piros, nakkor tényleg semmi gáz. Nekem egyszer a hypo kapta telibe a szemem, amikor visszafröccsent a vödörből. Na az aztán csípett, fájt. Hiába zuhanyoztam ki alaposan a szemem, pirosodott és duzzadt. Bementünk a kórházba, kimosták ők is, írtak rá kenőcsöt és ennyi. Még napokig piros volt. Szóval nem kell aggódnod, ha irritálná a szemét azt észrevennéd. A Bérescseppben meg nincs semmi olyan, ami hogyha felszívódik bajt okozna. Szóval ne izgulj, semmi baj nincs a gyerkőc szemével.
2012. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért fekve adod neki??
2012. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!