Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás okozta problémákra...

Fogzás okozta problémákra fenistil csepp?

Figyelt kérdés
Kisfiam már kb két hete nagyon rosszul alszik éjszaka. Felkel, felsír többször is. Alkalmanként adok neki nurofent, de tegnap este már ez sem segített. Beszéltem a gyerekorvossal, kaptunk recepteket, ecsetelőt, fenistil cseppet, és nagyon végszükség esetére germicid c-t. A fenistil csepp biztosan jó erre a problémára, vagy ezt másra kaphattuk? A betegtájékoztatóban nem találtam semmit erre vonatkozóan.

2012. ápr. 23. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az antiallergén szer. Nem hiszem, hogy erre kaptátok volna.
2012. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem hinném...bár nem vagyok orvos, ha őt kérdeznéd talán biztos választ kapnál. Mi fenistil cseppet orrfolyásra kaptunk.
2012. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fel hívom honap, de ma már nem szeretném ezért zavarni. Gondoltam megkérdezem itt addig is.
2012. ápr. 23. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyermekgyógyász vagyok. A fenistil csepp nyugtató hatású, allergiás reakció, náthás időszakban jól bevált szer. Nem kifejezetten fogzásra való, arra inkább a germicid, de az is csak végszükség esetén.
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk.
2012. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!