Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig érdemes így fejni és...

Meddig érdemes így fejni és odaadni neki? Amíg pár csepp is jön, fejjem?

Figyelt kérdés
A picikém 2 hetes kora óta vegyes baba(tej+tápi), most 4,5 hósan már nem kéri a cicit, fejem a tejet és egyben adom oda napi 1x( nincs sok tej, kb.20 ml egy fejés 2 ciciből), azt megissza, tehát a tejcsivel nincs baja.
2012. febr. 27. 10:56
 1/4 SzCJudit ***** válasza:
Kisfiam is fejve kapta, mert nem tudott szopizni. Így viszont nekem sajnos hamar elapadt a tejem. 3 hónapos koráig kapta így és amikor már napi 40-50 ml többet nem tudtam lefejni, abbahagytam. Azóta tápszeres és teljesen egészséges kis örökmozgó. Most 11 hónapos és már eszik szinte mindent.
2012. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én addig fejtem, míg napi össz. 20 ml összejött. Aztán beláttam, ez már csak szenvedés, és lelkileg is rossz volt.Szerencsére 1 hét múlva kaptunk donor tejet (napi 0,5 litert) úgyhogy abba is hagytam. De szerintem, ha nem kaptunk volna se folytattam volna, nagyon kevés volt az már. Fejésenként volt vagy 5 ml...
2012. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne hirtelen hagyd abba, hanem csökkentsd a fejések számát fokozatosan, hogy nehogy begyulladjon még ettől a kevéstől is esetleg a melled.


Nálunk más volt, mert én nem tudtam fejni és kb 20-30 ml-ket szopott már csak két ciciből a fiam a végefelé, legalábbis a mérleg szerint, aztán amikor már csak üvöltött minden szopinál én megpróbáltam fejni, hogy van-e még benne, de még egy csepp se jött, így abbahagytam.

2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 27. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!