Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sapka. De meddig? Meddig kell...

Sapka. De meddig? Meddig kell óvni a babák fülét kiemelkedően? Az én kisfiam 11 hónapos. Ma kint voltunk, kutya meleg volt, ezt nyilván mindenki tudja, de fújt a szél. És én nem tudom, hogy ilyenkor kell rá sapka, vagy sem?

Figyelt kérdés
Árnyékban voltunk, tehát a nap ellen nem kellet volna, de a szél? A meleg szél is szél, de az is árthat?
2012. ápr. 29. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos, és nem adok rá sapit. Csak kalapot, a nap ellen.
2012. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor Te nem véded külön a fülét?
2012. ápr. 29. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:

kislányom 2.5 hónapos,és ma meg tegnap is már sapi nélkül volt a játszón. Ő az árnyékban volt mózesben,de nem nagyon ment rá a szél,mert úgy állítottom le a babakocsit.

Szerintem belesült volna a feje...naaagyon meleg volt...

2012. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak kalap volt ma a lányomon.Nem kell a fülét védeni,hiszen meleg szél fúj.
2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:-)
2012. ápr. 29. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fúj a szél, védeni kell a fülét.

Ha nem, csak meleg van, akkor a fejét kell védeni a napszúrástóé. Ergo vékony kis sapi mindig kell.

2012. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen hipervékony füles sapit, kalapot venni, de rajtunk ma olyan sapi volt, aminek "karimája van", vékony kis babakalap, és az szerintem eléggé védte a fülét is.
2012. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15 hos babamra is szoktam vekony sapit adni, ha fuj a szel, akkor a fulet is vedem, ha csak napos ido van, akkor azert. Ezek direkt vekony nyari sapik, erre vannak. En ugy tudom, hogy kell vedeni a fulet. Nalunk Pesten, igaz, nagyon meleg volt, de arnyekban nagy szelben jol joot a sapi.
2012. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell sapi.

Szegény babámnak így is folyt a fején a víz!

A dokinkkal pont ma futottunk össze séta közben és mondta,hogy nehogy ráadjak sapit, a mózesbe egyébként sem fúj be!

2012. ápr. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, mózesbe nem fúj be, de az enyám már nincs mózesben. sőt..tavaly amikor mózesben volt én sem adtam rá sapkát, őrültség lett volna. De most már ő nincs védett helyen, "jön megy", triciklin ül, babakocsiban ül, ugyanúgy éri a szél mint pl engem. Ezért kérdeztem a sapkát.

Vannak azok a kis vékony sakák, olyan volt ma rajta, de mindenáron le akarta szedni, folyt a víz róla még abban is. Én meg nem adtam rá vissza mitán letépte magáról.

2012. ápr. 30. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!