Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejjel kapcsolatos kérdés?...

Anyatejjel kapcsolatos kérdés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olvasztottam fel a lefagyasztott tejemből egy 100ml-es adagot, mert sajnos apadásnak indult a tejem.Végül ki tudott szopizni belőle elegendőt a babám.Ezért nem kellett a fagyasztott tejcsi.

Még betehetem a hűtőbe és valameddig felhasználhatom vagy öntsem ki?Szobahőmérsékleten olvasztottam ki.



2012. ápr. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még a hűtőben el áll néhány órát, de ha éjszaka nem kapja meg, én reggel már kiönteném.
2012. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
következő esedékes szopinál add oda neki,ki ne öntsd!
2012. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is maximum reggelig várnék vele. Én egyszer jártam így, kiolvasztottam és hagytam utána jó fél napig a hűtőben, elég fura szaga lett, ment a lefolyóba.
2012. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennek lefolyó lesz a vége, mert a kislányom már nem fog felkelni ha minden igaz csak hajnal 5 körül.Na, de beteszem és majd megszagolom jó-e még..Köszönöm a segítséget:)
2012. ápr. 29. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel még odaadhatod Neki!
2012. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legkozelebb vagy meleg vizben olvaszd ki vagy hutoben, ugy 24 oraig fel lehet hasznalni ha nem melegitetted, ha melegitetted es nem itta meg ki kell onteni
2012. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van elég tejed, akkor inkább ne pótolgass, hanem szoptass, mert úgy lesz elegendő a kicsidnek. 1 deci nem olyan sok, hogy ne lehetne megválni tőle.
2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy kezd apadni úgy érzem..ezért sok még az az 1 deci is:( Végül kiöntöttem mert elég volt reggel is a tejem még.

Köszönöm!

2012. ápr. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!