Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatassal kapcsolatos kerdes?...

Altatassal kapcsolatos kerdes? Bovebben lent

Figyelt kérdés

1 honapos kisfiam napkozben csak a bebihordozoban hajlando aludni. Fent a szobajaban a kisagyban nem. Ejjel a kisagyban alszik, van hogy 5 orat is, de nappal nem.

Aki tud adna nekem valami tippet hogyan tudnam napkozben is a kisagyaban tudni.

koszonom a valaszokat


2012. ápr. 21. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel még kicsi egyszerűen csak rakjad az ágyba amikor alszik. Pólyáld be egy takaróval, és akkor talán ott is ellesz
2012. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszonom

kiprobalom hatha bevalik

2012. ápr. 21. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:

A bébihordozóban ne hagyd, hogy aludjon! Nagyon nem jó a gerincének! Csak annyit legyen benne, amennyit muszáj (vagyis ha autóval mentek valahova).


Valószínűleg azért tetszik neki jobban a hordozó, mert az szűk és még ringatni is lehet. Esetleg hordozókendő, Adamo hinta, mózeskosár?

2012. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy pólyázás. a babák szeretik a szűk helyeket, mert az anyaméhre emlékezteti őket
2012. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

a mozeskosar sajnos mar kicsi neki, mindig keresztbe akar fordulni es mar nyuglodik benne

a hordozokendot nem igazan szeretnem

polyat nem hasznaltam, es nem is nagyon szeretnek, de van neki egy nagyon meleg halozsakja, abba szoktam beletenni, neha el is van benne de egy ido utan ugyanugy sir

en mar arra is gondoltam hogy nem szeret egyedul lenni a szobajaban es azert nem alszik, vagy hogy tul nagy csend van a szobajaban es azert hisztizik

2012. ápr. 22. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:

"a hordozokendot nem igazan szeretnem

polyat nem hasznaltam, es nem is nagyon szeretnek, de van neki egy nagyon meleg halozsakja, abba szoktam beletenni, neha el is van benne de egy ido utan ugyanugy sir

en mar arra is gondoltam hogy nem szeret egyedul lenni a szobajaban es azert nem alszik, vagy hogy tul nagy csend van a szobajaban es azert hisztizik"


Kérdésem: a kendőt miért nem szeretnéd? Ringatva van, testközelben, szűk helyen, szerintem tetszene neki és csak jót tenne vele.

A pólyázást én sem ajánlom hosszútávra, mert bár szűk helyen van, de a lábai nem tudja mozgatni, és az nem túl jó.

Az egyedüllét is zavarhatja és a csend is. Próbáld kézben altatni, és aztán tedd az ágyába. Vagy mesélj neki. Érteni még nem fogja, de a monoton zaj is elaltatja őket. Vagy a szomszéd szobában kapcsold be a tévét/rádiót, de ne zene legyen, hanem olyan, ahol beszélgetnek és nincs hirtelen hangos zaj (tehát ne akciófilm legyen, hanem pl. természetfilm vagy hasonló).

2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod

igazsag szerint az is a baj, hogy kulfoldon elek, igy a polya alapbol ki van zarva

a hordozokendot, viszont nem igazan ismerem igy azt azert zartam ki

na de utana jarok hol lehet kapni es ha nincs mas beszerzek egyet

koszonom a tippeket

2012. ápr. 22. 15:39
 8/9 A kérdező kommentje:
ja, egyebkent mindig kezben altatom el, de ahogy leteszem az agyaba azonnal felebred es nyoszorog, par perc utan meg sir
2012. ápr. 22. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg keressztbe tedd bele a kiságyba. Az én lányom fél évig csak ugy aludt a kiságyban. Hátha a szűk helyen jobban alszik. Esetleg a nagyágyon is alhat szerintem..
2012. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!