Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több gyerekes mamik, betegségg...

Több gyerekes mamik, betegséggel kapcsolatos ké rdésem lenne? Másfél hetes a kicsi fiam. L ent

Figyelt kérdés

Szóval a 3 éves lányom elég beteges. Most jó meleg van a lakásban és nagy nincs hozzászokva és leizzadt sztem meg is hűlt és ez nála köhögést ill befulladást jelent ami át szokott egy kellemes arcüreggyulladásba menni.

Ha így lesz a kicsi elkapja törvény szerint vagy őt védi az anyatej? Mit tegyek vigyük el a nagyot anyumékhoz?


2012. ápr. 24. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 hetes a kislányom, a kétéves nagyfiam épp nagyon meg volt fázva, amikor hazahoztuk a kicsit a kórházból, és szerencsére semmi baja nem lett.
2012. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az anyatej leginkább akkor védené ha te megbetegednél, mert akkor a tejjel átadja a betegséged ellenanyagát.


szellőztess sokat, szedd a vitaminokat, minél kevesebbet legyen a 2 gyerek egy szobában, a nagynak pedig mielőbbi jobbulást!

2012. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van, ha te megbetegszel, akkor nagy valószínűséggel a pici is. Nálunk az orvos is ezt mondta, mert rákérdeztem, hogy miért nem nyújtott védelmet az anyatej, és a gyakorlatban is ezt tapasztaltam. 6 hetes volt a pici amikor a nagyobb megbetegedett, elkaptam én is, majd a kicsi is. Most ismét meghűlt a kislányom, azonban nem kaptam el tőle, és a kicsi sem. Tehát vigyázz magadra, hogy a kicsit megóvjad.
2012. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!