Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme egy 1 éves gyereke...

Van értelme egy 1 éves gyereket állatkertbe vinni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, érteni fogja mit lát? Élvezni fogja?
2012. ápr. 30. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem picit korai, mármint ha fontos, hogy "értse". Nyilván jól fogja érezni magát, ha nem zavarja a tömeg és a sok gyerek, csücsül majd szépen a babakocsijában és nézelődik.
2012. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne.


èrteni fogja? nem nem, nem tudja hol van de értelme otthon sincs, mert azt sem fogja fel.


élvezni bizonyára.


én lányommal 11 hósan voltam elöször majd 1 évesen is. (nagyszülök). szuperül élvezte, minden állat ami mozgott megnézte, imádta a simogató részt, és jót csúzdázott a játszótéren.


nekem is jó volt, nagyszülöknek is és neki is.

2012. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap voltunk két 26hónapossal. Hát mit ne mondjak, azt hittem sokkal jobban fogják majd élvezni. Elképzeltem, h szaladnak majd egyik állattól a másikig, és mutogatnak, h úúú mi van ott. Háááát.... nem ez volt. Kicsit se. A fél állatkertet a babakocsiban töltötték, mert még sétálni se volt kedvük.

Mi voltunk tavaly is, akkor egyáltalán nem érdekelte még. De vittük 5hónaposan is, akkor még aludt is közben.

Szerintem az állatkertezésnak nem feltétlenül az a lényeg, h élvezi e már a gyerek. Szerintem tök jó kimozdulni a mindennapokból, közösen sétálni, és valami mást is látni, mint általában. És a gyerek persze lehet, h még nem fogja fel ezt, de neki is jót tesz egy kis változatosság.

2012. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 1 éves gyerek nagyon értelmes,sokkal több dolgot megért,és felfog,mint sokan gondolják,nekem legalábbis az a tapasztalatom,hogy 1 éves kisfiam rendkívül okos,és tudja,hogy mi történik ha megyünk a mamához,ha megyünk a játszótérre,pici kora óta elmondom neki,mit fogunk csinálni,hova megyünk,azt is hogy mit csinálok,ha épp nem vele játszom,szerintem érdemes elvinni,kisfiam pl rajong az állatokért,simogatja a nyuszit megy a kutyához fülig érő szájjal,ok lehet egyelőre nm tudja mi az az állatkert,de azt látni fogja,hogy van ott sok állat,és tetszeni fog neki
2012. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi vittük, és nekünk felnőtteknek nagyon jó szórakozás volt. A kislányom nem igazán vette különösebb programnak, nézelődött a babakocsiból, mutogattuk neki az állatokat, de kb. a fele sétát átaludta. :-) Kikapcsolódásnak nagyon jó volt, és most 20 hónaposan szereti nézegetni a fényképeket, amik akkor készültek. Felismeri magát, és az állatok is tetszenek neki. :-)

Gyereke válogatja, de én azt hiszem, hogy most pl nem próbálkoznék állatkerttel, mert elég hamar elveszíti az érdeklődését, babakocsiban nem mindig marad meg, így nehézkes vele menni. Mi Bp-en lakunk, s ahhoz azért drága az állatkerti belépő. A veresegyházi medveparkba mentünk el vele húsvétkor, lényegesen olcsóbb a jegy, hozzánk közelebb is van, szépen kiépített parkról van szó, de mégsem kötötte le annyira, kb. 1 órát tudtunk ott lenni, és a park köré épített játszótér sokkal inkább lekötötte őt, mint az állatok (nem csak medvék vannak). Szóval most abban a korban van, amikor valami aktív programra van szükség, ahol ő is mozoghat, rohangászhat, odamehet, megnézhet, s ez egy állatkertnél jelenleg nem igazán működik most.

2012. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor inkább a tropicarium...
2012. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vittem ennyi idősen már állatkertbe, szerette is :)
2012. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!