Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vinni akarok neki virágot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Vinni akarok neki virágot a munkahelyére! De azt mondta, hogy ne vigyek, mert nincs értelme! Valóban nincs?

Figyelt kérdés

Szűk 1 hete lett vége egy közel 3 éves kapcsolatnak!

Én 27/F, volt párom pedig 23/N.


Már világosan megmondta, hogy ennek vége, Ő ezt lezárta, és kész, nincs lehetőségem, nincs esélyem.

Azért még néha látogathatom, ennyit megenged, 1-2 ölelés, mert ez nekem jó. De semmi más!


És mondtam h viszek neki virágot, be a munkahelyére!

Nagyon felkapta a vizet, mondta hogy ne vigyek, mert nincs értelme!!! Meg minek akarom a többiek előtt kellemetlen helyzetbe hozni? HOgy lelkiismeret furdalása legyen?


Szóval szerintem sincs értelme, de engem megnyugtatna, hogy később ne gondoljak arra, hogy ezt/azt miért nem tettem és mi lett volna ha!


Szerintetek?


2011. okt. 13. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt éred el,hogy meg fog téged gyűlölni.Fogadd el,hogy vége és nincs tovább.
2011. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor gyűlöljön!

És elfogadtam, hogy vége van és nincs tovább!


De ha nekem ez jóóóóóóóóóóó?!

2011. okt. 13. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Virágot ne vigyél a csaj munkahelyére!


Én egyszer próbáltam meg... Hát a leányzó épp akkor közölte, hogy nem fogadhatja el, mert szakítani akar velem. Hát egyik kapcsolatom végét sem bántam ennyire hosszútávon.

2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fú,nekem volt ilyen lerázhatatlan pasim.Én meggyűlöltem,még az emlékét is...
2011. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis volt zaklato pasim, remelem sose latom viszont.
2011. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

V É G E ! ! ! Mit nem lehet érteni ezen. Szerinted neki jó, hogy ölelgeted, meg puszilgatod??? Hát elárulom, hogy NEM!!!! Felejtsd el, ne keresd, virágot meg végképp ne vigyél neki...sőt! A munkahelye közelébe se menj! Lehet, hogy van már új kapcsolata! Nem gondolod?

"mert ez nekem jó" Nem is csoda, hogy elhagyott! Egy önző ember lehetsz, csak az érdekel, hogy neked ez a jó, meg az a jó, az meg le van ejtve magasról, hogy neki mi a jó!

2011. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Balf*sz vagy haver. Előttem szóló frankón leírta a dolgot.
2011. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megér egy kidobott virágcsokrot.
2011. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
100%

elég világosan fogalmazott. nyilván beszéled a nyelvet, mit nem értesz ezen? ne szerezz magadnak egy ellenséget, ha nem muszáj. mert ha a kifejezett kérése ellenére ezt teszed, és kellemetlen helyzetbe hozod a kollégái előtt, akkor az lesz. én is nő vagyok, tudom: akit egy nő meggyűlöl, annak az Isten irgalmazzon. mert ő nem fog.


29/N

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meggyűlölne, nem bánnád, amit megtettél?
2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!