Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Immunmodulánsokról hallottatok...

Immunmodulánsokról hallottatok már ekcéma kezelésére? Ha igen, hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Minden atópiás dermatitiszről szóló cikkben azt olvasom, hogy vannak immunmodulátor krémek, amik babákon évekig, és mellékhatások nélkül alkalmazhatóak, de sehol nem írják egyetlen termék nevét sem. Kapható egyáltalán?
2009. jún. 23. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem a babámat hanem engem érint nagyon érdekelne!!!!
2009. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindkettő vény köteles és még támogatottan felírva is elég drágák. Gyerekeknél két éves kor alatt nem lehet alkalmazni.

2009. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről, megkérdeztem a gyógyszerészt TARCROLIMUS a hatóanyag neve ami ártalmatlan a bőrre mégis hatásos és a bőrgyógyásszal kell felíratni. De pluszba kevernek hozzá PIMERCROLIMUS hatóanyagot (nem tudom miért) amit az előző hozzászoló is írt.

A bőrdokihoz kellene elvinni és megkérdezni.

Mi még nem jutottunk el oda.

2009. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Várok még egy internetes orvostól is választ erre a kérdésre, ha megkapom, feltétlenül megírom ide egy hasonló immunmodulátoros kérdéssel! Illetve pénteken kell telefonálnom a háziorvosunknak, mert van egy szteroidmentes kevert testápoló krém is, aminek a hatóanyagait péntekre várja. Ha ez megvan azt is meg fogom írni.
2009. jún. 23. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi. Várom a fejleményeket!
2009. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyikről egy orvosi szakiratban azt olvastam hogy dániában vmi fentartás merölt fel mivel rákkeltőnek találták a másikat meg kapni az alibaba.com on is tömör por formájában... marhára meggyöztek ezek a gyógyszerek mondhatom..



Tacrolimus keleti csodaszer


[link]



Primelkrolimusz


[link]



"2005. április 21-én Dánia a módosított 2001/83/EK irányelv 31. cikke alapján az EMEA elé utalta az

ügyet. A beterjesztés a pimekrolimuszt tartalmazó gyógyszerkészítmények haszon/kockázat profiljának a

felülvizsgálatára vonatkozott, tekintettel a rák potenciális kockázata miatti hatásossági és biztonságossági aggályokra"



....

2009. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!