Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mehet medencébe egy...

Mikortól mehet medencébe egy baba?

Figyelt kérdés
7 hósak leszünk szeptemberben, amikor olyan hotelbe megyünk, ahol lesz zárt medence. Megmártózhat már benn egy picit?
2009. jún. 23. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen meg. De arra figyelj, hogy gyerekmedence legyen ott, ne a felnőttek közé vidd.. Én úgy tudom, hogy 4-5 hós kortól lehet baba úszásra vinni a babát és ezek az úszások medencében vannak..Ebből kiindulva sztem 7 hósan simán lehet.
2009. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hósan már lehet babaúszásra vinni, úgyhogy tuti viheted 7 hósan a medencébe.


Csak utána rendesen zuhanyoztasd le, esetleg babafürdetővel, hogy ne maradjon a bőrén az a fertőtlenítős víz.

2009. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én pedig pont úgy tudom, hogy felnőtt medencébe nem ajánlatos vinni 1 éves kor alatti babát, mert károsak számára a fertőtlenítő szerek, és a felnőttektől sok bacit elkaphat. Ezért is vannak külön medencében a babaúszások, mert abban a vízben nem használnak pl klór tartalmú fertőtlenítöt. Ezért is van, hogy baba úszásra már relatív korán mehetek a babák (2-3 hós kor).
2009. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!