Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac-ot, de hogyan?

Sinlac-ot, de hogyan?

Figyelt kérdés

Hányszor adjam egy nap? Csak 2 szer ahogy a dobozon van vagy többször? Itesítve vagy magában?

Ti hogyan csináljátok?

5 hós kislány anyucija


2009. jún. 23. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
aZ én fiam sosem ette meg pépkènt kanállal. Üvegből adom ugy, hogy 3kanál sinlac+3 kanàl tàpi +180 ml víz. Ezt issza ki üvegből uzsira. A főzelékbe is teszek 2 kanállal, el is kezdett hízni tőle.
2009. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, a gyümijèbe is teszek 2kanállal.
2009. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hós a lányom, 1 hónapja eszi meg a Sinlacot. Előtte pépként próbáltuk, de úgy nem ment. Most több variációnk van: issza nagyobb lyukú cumisüvegből hígabban, sűrítem vele a sárgarépát és az őszibarackot. Utóbbihoz csak keveset adok, épp annyit, hogy ne legyen nagyon folyós. Nekem kihangsúlyozta a dokim, hogy csak 2x kaphat egy nap maximum.
2009. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a főzijét dúsítom vele délben, ill este fürcsi előtt gyümivel adom neki. Itt is van néhány recept:

[link]

2009. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2009. jún. 23. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!