Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változhat meg ennyire...

Mitől változhat meg ennyire egy baba? Mintha kicserélték volna a kislányom.

Figyelt kérdés

Ma két hete, h alig eszik.Kb.az eddigiek harmadát, ami meg is látszik a súlyán. Májusban 65dkg-ot, most 20-at hízott. Sőt, azt veszem észre, h anyukámnak jobban eszik, mint ha én adom. Ez nagyon bánt, egy kudarc. Ma pl. reggel megitta minden(!) tápszerét, de tízóraira a gyümivel tuningolt isteni joghurtjából a fele sem fogyott. És ne gondoljátok, h ebédre jobban megéhezne. Számtalan kérdést feltettem már Nektek ezügyben, köszönöm is a válaszokat, mégis azt érzem, csak velünk van ez így...Lehet, h egy baba(jóevő) hetekig ne egyen rendesen?

Sőt, az utóbbi napokban az alvással is gondok vannak. Éjjel felsír, áll a kiságyban. (Sosem sírt még éjszaka!)Tegnap éjjel 3órába, ma 3percbe telt visszaaltatnom. Keresem a megfelelő módszert. Talán megvan. Simogatnom kell, érezze, ott vagyok. Nappal is így alszik el, este is. Sosem volt így, maga aludt el!!!

Fogzunk is újabb két foggal, már van hat, azok nem viselték meg. Tegnap óta adom a Viburcol-t. A gélt nem engedi az ínyére. Az étvágyára pedig Cebiont kap.

Mi okozhat ekkora pálfordulást egy baba mindennapjaiban? Szeparációs szorongás? Fogzás? Időjárás?

A Ti babátokkal történt már ilyen? Adjatok ötleteket, tanácsokat légyszi!

10hós anya


2009. jún. 23. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!az enyém 9,5hós!ö sem akar annyit enni mint eddig!söt!alig akar enni,ha már fél üveg kaját eszik,boldgo vagyok!ö mindig 1-1,5kg ot hizott,de 2honapja 20-25dkgot!neki is a foga jön!az idöjárás is közre játszik,mert a frontokat mi sem birjuk!az alvás meg néha kész káosz!
2009. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogzás is elvehei az étvágyát,vagy nem adsz neki nasit?Nekünk az volt a baj,hogy a buláta,babakeksz stb..miatt nem evett,ugyhogy most ebéd után kap egy kicsit és kész.Mostanába add a kedvenceit,és az étkezések mindig jókedvűen teljenek,esetleg énekelj neki közben,nekünk bejött.
2009. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ebéd után adok egy kicsi nasit. Az etetések eddig mindig jó hangulatban teltek. Ha a mikróba betettem melegedni a kaját, már járt keze-lába. Most fejrázva tiltakozik. Nem tudom, meddig próbálgassam adni neki. Pár percig, fél óráig.
2009. jún. 23. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltak ilyen problémák,egyszercsak nem akarta már megenni a főzeléket,most azt adom,amit mi eszünk.
2009. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult már a fejemben az utóbbi lehetőség.Mennyi idős volt a babád, mikor ez történt?
2009. jún. 23. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
1éves lesz,és kb 1hónapja eszi azt amit mi,persze megpróbálok minnél egészségesebb kajcsit főzni.
2009. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mi még kicsik vagyunk ehhez...szerintem.
2009. jún. 23. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok hozzá kicsik.Mi 9 hósak vagyunk,és nem evett meg semmit,csak amit mi.6 hónapig csak szopott,de egy ideje azt eszi amit mi,meg mellett cici.Jó,de mondjuk én nem sózom,,meg füszerezem agyon a kaját,csak éppen,hogy jó ize legyen.Nyugodtan add neki amit ti esztek.Semmi baja nem lesz töle.
2009. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!