Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozóba hogyan lehet...

Babahordozóba hogyan lehet hasra fektetni egy babát?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy kinéztem egy babakocsit. De nem dönthető, csak 170 fokig. Babahordozót kell beletenni, hogy használható legyen újszülött kortól. De ez ugyanúgy szívás mintha, olyat vennék ami szintén nem dönthető 180 fokig. Nem? Nem lehet benne hasra fektetni a babát, se így se úgy..
2009. jún. 23. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát a mi babahordozónkban "kifli alakban" van a pici, abban sehogy nem lehet hasra fektetni. Nem tudom, hogy van -e olyan, amiben megoldható.
2009. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan babkocsim van, amit nem lehet teljesen ledönteni. Én takaróval vízszintesre kibéleltem a babakocsit és úgy utazott benne a lányom, míg picike volt
2009. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen kocsink volt. Mig nagyon picike volt a lányom, addig csak úgy használtuk, hogy rajt volt a hordozó, kb 4 hónapos koráig, utána már simán belefektettem a kocsiba. Nem is volt baj, hogy nem dönthető 180 fokig, mert a csöppöm utált teljesen vizszintesen lenni, inkább nézelődött a séták alatt. Amúgy hason fekve is utazott benne, mikor már ki tudta nyomni magát és vidáman nézelődött előre. Nem reklamált, hogy rossz helye van. Azért nem olyan nagyon van megelve a háttámlája.
2009. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!