Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Hogyan...

Szoptatós anyukák! Hogyan fogytatok vissza? Én lestagnáltam 60kg-nál és se le, se föl nem változik. A hasam és a derekam a kritikus rész. Hogyan tudnám formába hozni magam nyárra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már nem szoptatsz, akkor állj csak neki! Nekem utána magától lement öt kg. Szoptatás alatt tartalékoltam a kilókat.
2012. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Off.


Sajnos ugyanigy vagyok, mint te. 52 voltam szulesek elott, most 60 vagyok, nekem is borzalom a hasam es a derekam. En nem merek fogyozni, tornazni, felek, hogy a kiurulo mereganyagok atjutnak a tejbe vagy mas ize lesz a tejnek. A lanyom igy is csak szenved az evessel, pedig mar 4 honapos.

2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 6 hónapja szültem, én is 52voltam annó :)
2012. máj. 2. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
:-):-) akkor nem csak en vagyok ilyen. :-) en is ugy tervezem, hogy szopi utan nekiallok.
2012. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves a fiam,még tejezik. 3héttel a szülés után már mozogtam,eleinte csak jóga,aztán fokozatosan emeltem a terhelést. Emellett kerulom az édességeket,kis adagokat eszem. Kemény,de megéri.
2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyan így vagyok. 65-ről lefogytam 60-ra, 55-ig mennék le, és 58-al kezdtem a terhességet. Természetesen nekem is a hasam, meg a derekam a kritikus rész. 11 hós a fiam, de már nem sok tejem van, mivel már csak este szopizik, és egyre kevesebbet. Még nem sikerült rájönnöm, hogy mivel hozzam magam formába, mert az nem elég, hogy fogyok, "alakosodni" is kellene.
2012. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam, mikor elegem lett a párnácskákból, és a hasamból, leginkább. Akkor kezdtem aerobicra járni, heti 2-3 alkalommal, kevesebbet eszem, édességet szinte egyáltalán nem, csak vizet iszom. Másfél hónapja kezdtem még emellett futni járni, este fél 9-kor, amikor már alszik mindenki (kivéve a férjem :), úgy 20-30 percet futok. 74 kg-val kezdtem, most tartok 64 kg körül, és még 5-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. De ahhoz képest, ami volt, már most is sokkal jobb a helyzet. A fiam azóta is szopizik, és remélem, még fog is úgy 1,5-2 éves koráig :))
2012. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!