Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőm szerint minden új...

A védőnőm szerint minden új étel bevezetésekor először magam készítsem el, és csak utána az üvegesek. Mindenki így csinálja / csinálta?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem.amikor nincs kedvem elkésziteni üvegeset adok azt is szereti.
2009. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
csak olyat vegyél amibe nincs cukor.
2009. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor hogy. Ami volt kéznél és tudtam belőle kisebb adagot is készíteni (pl alma, banán, őszibarack, krumpli), azt megcsináltam. De pl sárgarépát üvegből kóstolt először. Első nap 3 karika répát össze se tudok turmixolni. Így a bevezetésre pont elég volt egy üveg kaja.
2009. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nahát én nem mindnt úgy vezettem be. Bizony volt olyan, amit üvegesből kóstolt először (pl. cukkini, őszibarack, sárgabarack, szilva), hiszen ha nincs szezonja, akkor elég nehézkes lett volna nekem elkészíteni. A fagyóban sincs minden. Illetve az őszibarackot először úgy próbáltam volna, hogy a tavalyi saját termésből vettem ki a fagyóból, de borzalmas íze volt már, teljesen kifagyott. Naná, hogy a babám nem ette meg, én sem.

Semmi hátrányával nem találkoztam annak, hogy üvegesekből is kóstolt először.

De bezzeg a céklát nem győztem készíteni neki:)

2009. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó válaszolóval hiszen a kóstoltatásnál pont az a lényeg hogy első nap csak picit adsz a babának és akkor minden nap emeled az adagot míg végül megszokja.Akkor hogyan készítsd el te magad minden nap egy sárgarépa karikával többet főzől vagy hogyan?:))

Nekem egyébként pont az ellentettjét mondta a védőnő hogy ha lehet inkább üvegeset adjak a babámnak mert abban nincs vegyszer viszont amit a piacon veszel ki tudja mivel permetezik. Na mindegy nem kell mindenben a védőnőre hallgatni nem szentírás amit mondanak ahogy te gondolod úgy csináld elvégre te vagy az anyja, nem igaz?

2009. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!