Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos kisfiamnak tolcserme...

6 honapos kisfiamnak tolcsermellkasa van.2 hete vettem eszre. Jot tesz neki ha sokat van hason? Mit tehetek annak erdekeben hogy elmuljon neki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, mert ha VALÓBAN az van Neki, később komoly problémák lehetnek. A hason alvás nem befolyásolja, mert ez a csontok fejlődési rendellenessége. Vidd el egy szakemberhez, kezdésnek akár a gyerekorvosotokhoz.
2012. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mellkass csontjainak a végén porc van, ezzel van gond, nem találkoznak középen, vagy ha igen, akkor befelé horpadnak. Lehet probléma belőle, de elképzelhető, hogy csak esztétikai gondot okoz majd, és az is, hogy idővel nem fog látszani. Mi emeltük a D vit cseppeket 8 darabra és A vit is kapott a gyerek, 4 hónaposan vette észre a védőnő aki ajánlott egy gyerekorvost, aki ezeket elmondta nekünk. A mi babánknak nem mély, úgyhogy remélem kinövi és a babaúszás is segít ezen a problémán. Hetente járunk úszni és az nagyon jót tesz. 3 hónapja kapta ezt a kezelést havi 10 napig A vit és 1 hónapig napi 8 csepp D vit, úszás heti egyszer. Most már csak 2 csepp D vit és az úszás, már látszi a hatása, a mélyedés körfogata is kissebb és a mélysége is.

Szerintem az a legjobb ha elviszed orvoshoz, gyermekortopéd lenne a legjobb, megnyugsol te is és segítesz a kicsin is, nehogy később műtétre kerüljön a dolog, ha nyomja a szívét, vagy tüdejét. Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, csak bátran!

2012. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 honapja volt neki a szive megmutve ami a mellkascsontok felvagasaval is jar, es kb 2 hette vettuk eszre a horpadast. Mar voltunk vele orvosnal, aki szerint ez nem gond, de en elegge latom neki a horpadast foleg amikor mely levegot vesz.
2012. máj. 3. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, és amikor csuklik, sír akkor főleg mélyebb és láthatóbb lesz. Ilyen műtét után nem tudom mennyire tölcsérmell, tényleg orvos kell lássa! Jobbulást!
2012. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!