Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy kisfiam behajlí...

Normális, hogy kisfiam behajlítja a lábujjait amikor áll?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,mert nekem is ezt csinálja. Áll a behajlított lábújjain. De csak az egyik lábával. A másikkal normálisan a talpán áll.
2012. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az enyém is csak az egyik lábán.Te babád mennyi idős?
2012. máj. 3. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom is így járkál, a nagylábujja külső részén bőrkeményedés is van, de csak az egyiken. A bokája is befelé dől. Voltunk ortopédián, a doki nem mondta, hogy kéne neki speciális cipő, csak hogy tornáztassam. De most, hogy többet van itthon zokni nélkül kezd idegesíteni ez a "kapaszkodása". Neki még kifelé is hajlanak az ujjai, attól félek, hogy deformálódni fog neki. 3 hete voltunk a dokinál, de lehet, hogy nem várom meg a fél évet, és visszaviszem előbb.

A Ti babátoknál is nagyon látványos ez a tartás?

2012. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kisfiam még csak 8 hónapos két hete állt fel.A bokája nem dől be csak az ujjait hajlítja.
2012. máj. 4. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem 11 hónapos.
2012. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, minden baba csinálja. Még nem állnak biztos lábakon, és próbálnak"kapaszkodni" a lábujjaikkal. Azt hiszik, hogy így stabilabban állnak.
2012. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan 9 hónapos lesz, 8 hónaposan állt fel, ő is ezt csinálja az egyik lábával. Én ha épp ráérek, és arra járok, akkor megigazgatom neki (doki tanácsára), és most már egyre többször áll "rendesen". Meg eleve sokkal könnyedebben áll fel, és amikor feláll, arrébb tud egy picit lépni, előtte meg örült, hogy áll :)
2012. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!