Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 18-án lesz 7 hónapos...

Kisfiam 18-án lesz 7 hónapos és nem szeret forgolódni. Meg tudja csinálni, már párszor megtette, de nem nagyon csinálja. Ehelyett háton közlekedik, szopizza a lábujjait, kapálózik és már majdnem egyedül csücsül. Nem gond ez?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy elég husis, de rengeteget mozog. Csak a forgolódás úgy látom nem izgatja.
2011. szept. 1. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hónapos, szintén tud forogni, csak nem csinálja. Elvittem gyógytornászhoz, ő azt mondta, hogy ha tudja csinálni, akkor csinálja is, ha nem, akkor van valami kis probléma. Megnézte, és mivel nagyon gyorsan nagyon sokat nőtt a kislányom, a hátizmai sajnos kicsit lemaradtak a fejlődésben, és gyengébbek. Megmasszírozta, kicsit megtornáztatta, már most sokkal többet forgolódik a lányom. Azt mondta a gyógytornász, hogy szerinte 2-3 alkalommal rendbe is lehet hozni.

Szóval szerintem érdemes lenne felkeresned egy gyógytornászt, hátha ad pár jó tippet.

2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha meg tudja csinálni akkor ő már hivatalosan forog. Egyáltalán nincs elmaradva.
2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! A fiam 1 hete lett 7 hós, és 2 napja kezdett el gurulni ide-oda. :) Addig csak hasról hátra fordult. Szóval minden nap megváltozhat a helyzet. :)
2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám ugyanígy volt.

Aztán hét és fél hónaposan rájött milyen is jó forogni és azóta meg se áll.

2011. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam csak az ágyon volt hajlandó forulni.Lent a földön egyszer koppant a feje a parkettán és onnantól ha letettem a hátára akkor inkább úgy játszott,de nem fordult meg.
2011. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!